Ana SayfaMagazinZüleyha Ortak: Kendimden düşük segmentte birini istemem!

Züleyha Ortak: Kendimden düşük segmentte birini istemem!

Şarkıcı Züleyha Ortak, önceki gün City’s Nişantaşı çıkışı görüntülendi. TRT Müzik’te müzik programı yapan şarkıcı, yeni sezonda komple arabesk tarzı tercih edeceğini söyledi. Ortak, ‘evlilik’ sorusuna verdiği yanıtla ise dikkat çekti.

Daha önce Gülşen’in sahne şovunu ve kıyafetlerini eleştiren Züleyha Ortak, “O dönemde yanlış anlaşıldım. Ben nereye gidiyorsam ona göre giyiniyorum. İzlediğim akşam söylemiyordu, ‘Şov yapıyor’ dedim. Ben Züleyha’yım, kendimce bir yorum yaptım. Gülşen o dönem şov yapıyordu ve ben lafımın arakasındayım. Tabi ki konuştuğu, yaşadığı şansızlık ve talihsizlikti. Benim sahne kıyafetlerine öyle cesaretim yok” dedi.

'Kulağa değil, göze hitap ediyor' eleştirisi

“ÇEVREMDE EVLİ VE MUTLU OLAN YOK”

Teoman’ın “Evlilik benden geçti, bekar olmak daha güzel” sözlerini değerlendiren şarkıcı, “Sonuna kadar haklı, ellerinden öpüyorum. Şu an herkes sıkıntılı. Benim çevremde evli olup mutlu olan bir tek kişi bilmiyorum. Pandemiden sonra mutlu olmayanlar da mutluymuş gibi yapıyor. Bu da çok tehlikeli çocuklar için. Ben bekar olarak çok mutluyum, hiç kimseyi hayatımda istemiyorum. Evlenmeyi de düşünmüyorum. Evlilik için aşk yetmez. Uyum lazım, aynı eşdeğerde olmak lazım. Ben kendimden daha düşük segmentte birini istemem. Ben bu zamana kadar hep kendim ayakta durdum çalıştım. Birine bakmak istemem, bu kimsenin zoruna gitmesin” ifadelerini kullandı.

Züleyha Ortak: Kendimden düşük segmentte birini istemem
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM