Ana SayfaMagazinZeynep Tokuş'tan 'oyunculuk' müjdesi!

Zeynep Tokuş’tan ‘oyunculuk’ müjdesi!

‘Deli Yürek’ dizisiyle hafızalara kazınan Zeynep Tokuş yogaya gönül verdi, oyunculuğu bıraktı. Önceki gün Arnavutköy’de bir mekanda arkadaşı ile sohbet ederken görüntülenen Tokuş, “Oyunculuktan koptum diyemem ara ara beni mutlu edecek roller gelirse değerlendireceğim” açıklamasında bulundu.

Kenan İmirzalıoğlu ile başrolleri paylaştığı Deli Yürek dizisiyle geniş kitlelere ulaşan Zeynep Tokuş, şimdilerde kameralardan uzak sakin bir hayat yaşıyor. Yayınlandığı dönemde soluksuz izlenen dizi Deli Yürek ile yıldızı parlayan oyuncu Zeynep Tokuş, son olarak Aşkın Kıyameti adlı filmde yoga hocası olarak görev aldı.

2011 yılında üniversite aşkı Erdem Yılmaztürk ile evlendikten sonra televizyon dünyasına veda eden Tokuş, kariyerine yoga eğitmeni olarak devam ediyor.

ZOR YOGA POZUNU PAYLAŞTI

Egzersiz yaptığı anları sık sık sosyal medya hesabından yayınlayan Tokuş, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Yaptığı zor yoga hareketleri ve fit görüntüsüyle dikkat çeken Zeynep Tokuş ilkbahar ekinoksunu sınırları zorlayarak karşıladı.

Zeynep Tokuştan oyunculuk müjdesi

Sosyal medyada Zeynep Tokuş’un son pozunu görenler “Esneklik kadar güç de önemli” “Şahanesin”, “Yogaya sayenizde başlayacağım” yorumlarında bulundu.

Zeynep Tokuş ile eşinin yoga videosu gündem oldu

“HİÇBİR ŞEY ÖYLE BİR GÜNDE OLMUYOR”

Tokuş, bu süreçte harcadığı çabayı da takipçileriyle paylaşmıştı. 44 yaşındaki Zeynep Tokuş, şunları söylemişti; “İnanın hiçbir şey öyle bir günde olmuyor… Meyve ağacı misal; emek istiyor, su istiyor, güneş istiyor, budanmak istiyor, her şeyden önemlisi zaman istiyor olgunlaşıp meyve vermek için.” “Nihayetinde bir küçücük tohum her bir meyvesinin içinde de tohum barındıran bir meyve ağacına dönüyor mu dönüyor.”

Zeynep Tokuştan oyunculuk müjdesi

“Mesela bugüne kadar pratiğimde yüzlerce kez düştüm. Hatta bugün bile kaç kere düştüm bilmiyorum… Ama yeni şeyler denedim ve denemeye devam edeceğim inşallah. Her düşüşüm beni bir başka yere taşıyacak ve ben böyle büyüyeceğim, öğreneceğim gelişeceğim, meyve vereceğim. Yürümeye devam, yolculuğun tadını çıkar.”

“DEĞERLENDİRECEĞİM”

Kariyerine yoga eğitmeni olarak devam eden Zeynep Tokuş önceki gün Arnavutköy’de bir mekanda arkadaşı ile sohbet ederken görüntülendi. Oyuncu, “Bir süre İstanbul’da olacağım. Aşkın Kıyameti adlı filmde yoga hocası olarak yer almıştım. Oyunculuktan koptum diyemem ara ara beni mutlu edecek roller gelirse değerlendireceğim” diyerek oyunculuğa devam edeceğinin müjdesini verdi.

Zeynep Tokuştan oyunculuk müjdesi
Zeynep Tokuş: Emekli oldum!

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM