Ana SayfaMagazinYıldız Tilme maskeyi saçına bant yaptı!

Yıldız Tilme maskeyi saçına bant yaptı!

Yaklaşık üç yıldır tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını, sonbahara girdiğimiz bu günlerde vaka sayılarında yaşanacak olası artış nedeniyle yeniden tedirginlik yaşatmaya başladı. İlk günden itibaren virüse karşı en büyük koruma sağlayan etken kuşkusuz maske takmak. Yetkililer de bu yönde çağrıda bulunuyor. Ancak şarkıcı Yıldız Tilbe, maskeyi amacından çok farklı şekilde kullanmayı tercih etti.

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Yıldız Tilbe, önceki gün Akmerkez’de objektflere yansıdı. Mağazaları dolaşıp kendine bir şeyler baktığını söyleyen 56 yaşındaki sanatçı, “Her şey yolunda, konserler çok güzel geçiyor ama yeni bir şey yok maalesef. Yaz dolayısıyla ve konserler yoğun olduğu için şarkı yapmaya zaman yok, kışa inşallah” şeklişnde konuştu.

Yıldız Tilme maskeyi saçına bant yaptı

“KENDİ KENDİME EVLİLİĞİM ÇOK GÜZEL GİDİYOR”

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ile adından sıkça söz ettiren Yıldız Tilbe, geçtiğimiz haftalarda “Kendime yüzük aldım” şeklindeki açıklaması hatırlatılınca, “Kendi kendime evliliğim çok güzel gidiyor. Bazen anlaşamıyoruz ama bırakamıyoruz da birbirimizi” diyerek güldürdü.

'Eteğini çıkar' diyen hayranına cevap!

MASKEYİ KAFASINA TAKTI!

Aşı karşıtı açıklamalarıyla adından söz ettiren Yıldız Tilbe, kafasında maske ile mağazaları dolaştı. “Maskeyi farklı bir amaç için kullanmışsınız sanırım” sözlerine ise gülerek şu yanıtı verdi:

Maskeyi ters çevirip, saçıma bant yaptım tutsun diye. Lazım olduğunda da hemen maske oluyor. Biri yaklaşınca maskeyi yüzüme indirip, kapatıyorum. Araba kullanırken ise başıma geçiriyorum, rüzgarda saçım dağılmasın diye.

Yıldız Tilme maskeyi saçına bant yaptı

“TÜRKÇE KONUŞUYORUM”

Ekim 2021’de Etiler’de maskesiz şekilde görüntülenen Yıldız Tilbe, maske ve aşı hakkında soru yönelten magazin muhabirlerine çıkışmıştı. “AVM’de dolaşırken neden maske takmıyorsunuz?” sorusunu ünlü şarkıcı, “Başka sorunuz var mı? Türkçe konuşuyorum. Başka sorunuz var mı?” şeklinde cevaplamıştı.

Yıldız Tilme maskeyi saçına bant yaptı

“BENİ BU HALİMLE NASIL TANIDIN?”

Koronavirüs pandemisi döneminde zorunlu olmasına rağmen maske takmamakta direnen Tilbe, geçtiğimiz haziran ayında yüzünde maskeyle dolaşırken objektiflere yansımıştı. İzmir Çeşme’de slaş giyim tarzıyla görenlerin tanımakta güçlük çektiği sanatçı, fotoğraflarının çekilmesine şaşırmıştı.

Yıldız Tilme maskeyi saçına bant yaptı

Hürriyet’te yer alan habere göre; basın mensuplarının karşısında görünce el örgülü şapkasını yüzüne geçiren Yıldız Tilbe, önce “Beni bu halimle nasıl tanıdın?” diye sormuştu. Şarkıcı, daha sonra “Beni böyle çekme” diyerek, kafasını önüne eğip uzaklaşmıştı.

'Hiç bu kadarını tahmin etmedim'

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM