Ana SayfaMagazinYeşim Ceren Bozoğlu'ndan yaza veda paylaşımı

Yeşim Ceren Bozoğlu’ndan yaza veda paylaşımı

Mide küçültme ameliyatı sonrası 60 kilo veren oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, sonbahar gelmesine rağmen deniz ve güneşin tadını çıkarmaya devam ediyor. Zaman zaman sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren güzel oyuncu, son olarak denize girdiği anları kameraya aldı.

Son olarak ‘Hayaller ve Hayatlar’ adlı internet dizisinde ‘Melike’ karakterini canlandıran Yeşim Ceren Bozoğlu, 2014-2017 yılları arasında yayınlanan ‘O Hayat Benim’ dizisindeki ‘Nuran’ rolü için 110 kiloya kadar çıkmıştı. 48 yaşındaki başarılı oyuncu, 2017 yılında geçirdiği mide küçültme ameliyatının ardından spor da yaparak fit bir görüntüye kavuşmuştu.

“BENİM NEYİM EKSİK?”

Geçtiğimiz aylarda bir davete katılan oyuncu, yüzüne birçok uygulama yaptırdığını ifade eden Bozoğlu, “Oyunculuğumu etkilemeyecek şekilde uygulama yaptırırım tabii. 25’lik genç kızlar yaptırıyor, benim neyim eksik?” diyerek kahkaha atmıştı.

Yeşim Ceren Bozoğlu ile Halil İbrahim Kurum ilk kez görüntülendi

“BABAM BİLE FİLTRE KULLANIYOR”

İnsanların güzel ve bakımlı olmasından dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden oyuncu, “Ev hanımları bizden daha bakımlı. Herkes kendini nasıl mutlu hissediyorsa onu yapmalı bence. Instagram’da filtre kullanmayan var mı, babam bile kullanıyor. Bizler kullanınca niye olay olsun?” şeklinde konuşmuştu.

Yeşim Ceren Bozoğlundan yaza veda paylaşımı

FİT GÖRÜNTÜSÜ GÜNDEM OLDU

Yaz aylarında tatilin tadını çıkaran Yeşim Ceren Bozoğlu, bikinili pozuyla dikkatleri üzerine çekmişti. Oyuncu, verdiği kilolarla ve fit görüntüsüyle resmen 20’li yaşlarına dönmüştü. Bozoğlu bikinisiyle boy gösterince takipçileri de “Resmen 20’li yaşlara döndün”, “Fiziğin muhteşem” gibi yorumlar yapmıştı.

Yeşim Ceren Bozoğlu'ndan bikinili paylaşım

“CENNETE KAÇIŞ”

Sonbahar gelmesine rağmen tatile devam eden ünlü oyuncu, son paylaşımıyla gündem oldu. Deniz kenarında bir video çeken Yeşim Ceren Bozoğlu, yüzmeden önce kamerayı açısını ayarlayarak denize girdiği anları “Cennete kaçış” notuyla paylaştı.

Yeşim Ceren Bozoğlundan yaza veda paylaşımı

Bozoğlu’na; kısa sürede binlerce beğeni ve “Neşeniz, ışığınız… Muhteşemsiniz”, “Deniz kızı gibisin”, “Ne ara bu kadar zayıfladınız helal olsun” gibi yorumlar geldi.

 Yeşim Ceren Bozoğlu günden güne eriyor!

“BİR DAHA ROL İÇİN KİLO ALMAM”

Öte yandan aktif şekilde kullandığı 200 bin takipçili sosyal medya hesabından yayınladığı kareler ile adından söz ettiren güzel oyuncu, “Kiloların bir kısmını canlandırdığım rol için almıştım. Sonra sağlığım bozuldu, vermekte zorlandım. Bir daha kimse bana rol için kilo aldıramaz” açıklamasını yapmıştı.

Yeşim Ceren Bozoğlundan yaza veda paylaşımı
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM