Yasemin Özilhan’ın spor tarzı

Yasemin Özilhan'ın spor tarzı

Yayınlandığı döneme damga vuran ‘Doktorlar’ dizisinde ‘Ela’ karakterine hayat veren Yasemin Özilhan, iş insanı İzzet Özilhan ile evlendikten sonra oyunculuğu bırakmıştı. Şimdilerde sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren ünlü isim, son fotoğraflarında spor tarzıyla dikkat çekti.

İş insanı İzzet Özilhan ile evlenmesinin ardından ekranlardan uzaklaşan oyuncu Yasemin Özilhan, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü isimler arasında yer alıyor.

Yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren sosyetik güzel, geçtiğimiz aylarda Kaz Dağları’nda doğa ile baş başa bir tatil yapmıştı.

Ayvacık Ahmetçe Köyü’nde bir butik otelde sakinliğin tadını çıkaran ünlü isim, patika yollarda uzun yürüyüşlere çıkmıştı. İki çocuk annesi Özilhan, ormanda huzur bulmuştu.

"Ne tavsiye ederim ne de kullanırım"

TAKİPÇİLERİNİ İKİYE BÖLDÜ

Giyim tarzıyla da sık sık adından söz ettiren Özilhan, bol pantolon ve ceketle kamera karşısına geçmiş ve paylaşımına “Görev için” notunu düşmüştü. 37 yaşındaki eski oyuncunun stiline yorum yağmıştı.

Bazı takipçilerini Yasemin Özilhan’ın kombinini çok beğenirken bazı sosyal medya kullanıcıları ise hoşlanmamıştı. Ünlü isme, “Fotoğrafı görür görmez muhteşem diye iç geçirdim”, “Tarz işte bu” gibi yorumlar gelirken aynı zamanda, “Neden o pantolon anlatsana biraz”, “Bence şık değil” gibi yorumlar gelmişti.

Yasemin Özilhanın spor tarzı

SPORTİF YASEMİN

Şimdilerde bayram tatilinin tadını çıkaran Yasemin Özilhan, son olarak spor tarzını konuşturdu. Kırmızı-beyaz bir kombin yapan iki çocuk annesi güzelin pozlarına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

Zaman zaman spor tutkusundan bahseden 37 yaşındaki eski oyuncunun kaslı bacakları da dikkatlerden kaçmadı.

Yasemin Özilhanın spor tarzı

“ÇOCUKLA ÇALIŞMAK ZOR”
Öte yandan ‘Doktorlar’ dizisindeki ‘Ela’ karakteri ile tanınan ve anne olduktan sonra oyunculuğu bırakan Yasemin Özilhan, setleri özleyip özlemediği sorusuna şu yanıtı vermişti:

”Çok değişmiş, artık karavanlar var o zaman yoktu. Çift ekip çalışıyorlar. Sürekli sette telefonum çalıyordu kızlar anne ne zaman geliyorsun o yüzden çocukla çalışmak zor.”

Bluzu sosyal medyada gündem oldu!

Önceki HaberNBA’de Boston Celtics ve Memphis Grizzlies, konferans yarı final serilerini eşitledi
Sonraki HaberGalatasaraylı Mostafa Mohamed ayrılmak istiyor!