Ana SayfaMagazin'Yargı'nın yeni bölümünden gerilim ve heyecan dolu fragman!

‘Yargı’nın yeni bölümünden gerilim ve heyecan dolu fragman!

Kanal D’nin Ay Yapım imzalı reyting rekortmeni dizisi ‘Yargı’, her pazar akşamı izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Dizinin yeni bölümünden yayınlanan tanıtımda gerilim her an yükselirken, sorulara cevap aranıyor. Yaşananları ailesiyle bağdaştıran Ceylin gerçekleri öğrenir. Ilgaz’dan bir şey saklamak istemeyen Ceylin’in ne yapacağı ise merak konusu.

Serdar’ın ölümü ile kartlar yeniden dağıtılırken; aile, cinayeti saklamaya çalışan ve katili bulmaya çalışan kişiler olarak ikiye ayrılıyor. Ceylin (Pınar Deniz), Aylin’den (Pınar Çağlar Gençtürk) şüphelenerek takip etmesinin devamında Osman’ı (Onur Özaydın) evde yaralı bir şekilde buluyor. Kimin yaptığına dair cevap alamayan Ceylin gerilirken, eş zamanlı olarak Ilgaz (Kaan Urgancıoğlu) ve Eren (Uğur Aslan) operasyondaki tutarsızlığı fark ediyor.

Yargının yeni bölümünden gerilim ve heyecan dolu fragman

“SKANDAL MEVSİMİ”

Yekta (Uğur Polat) planlarına kaldığı yerden devam ederken, “Ev sevdiğim mevsim geldi, skandal mevsimi” sözleriyle mutluluğunu dile getiriyor. Diğer taraftan Pars (Mehmet Yılmaz Ak) ve Derya’nın (Şükran Ovalı) ilişkisi “Başsavcının gizli aşkı” başlıklı haberle açığa çıkıyor.

Yargının yeni bölümünden gerilim ve heyecan dolu fragman

“SEVDİKLERİMİZİ DE KAYBEDERİZ”

Ceylin’in duydukları karşısında annesine Ilgaz’dan bir şey saklamak istemediğini söylemesi ve Merdan’ın (Cezmi Baskın) “İşin sonunda sadece yargılanmak yok, sevdiklerimizi de kaybederiz” cümlesi yeni bir araya gelen ailenin kırılımlarının ilk sinyallerini veriyor.

Yargının yeni bölümünden gerilim ve heyecan dolu fragman

OYUNCU KADROSU

Sevilen dizinin başarılı kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Yargının yeni bölümünden gerilim ve heyecan dolu fragman

Ali Bilgin rejisinin Sema Ergenekon kalemiyle buluştuğu Yargı dizisi, heyecan dolu yeni bölümü ile pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

Serdar’ı Gül mü öldürdü?

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM