Ana SayfaMagazin'Yargı’nın yeni bölüm tanıtımı yayınlandı

‘Yargı’nın yeni bölüm tanıtımı yayınlandı

Başrolünde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun yer aldığı, Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi ‘Yargı’nın yeni bölümünden heyecan dolu tanıtımı izleyiciyle buluştu. “Siz burayı resmen kendi ahırınıza çevirmişsiniz” diyen başmüfettişin kararıyla görevden uzaklaştırılan ekibin haksız yere suçlanmasının ardından neler yapacağı merak ediliyor.

Kanal D’nin reyting rekorları kıran dizisi Yargı, her pazar akşamı izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. Yayınlanan son bölümün finalinde; Yekta’nın (Mehmet Yılmaz Ak) başmüfettişe (Yurdaer Okur) yaptığı şikayet doğrultusunda Ilgaz (Kaan Urgancıoğlu) ve Eren (Uğur Aslan) görevden uzaklaştırılırken, Pars’ın ise izninin devamına karar verildi. Bu haberle ne yapamayacağını bilmeyen ekip karşısında Yekta (Uğur Polat) zafer çanları çaldı.

Yargı’nın yeni bölüm tanıtımı yayınlandı

“BÜYÜK BİR HATA YAPIYORSUNUZ”

Ceylin’in (Pınar Deniz) her zamanki gibi isyan bayraklarını çekip başmüfettişe “Büyük bir hata yapıyorsunuz” cümlesi ise olayın devamına dair merakı artırıyor.

Yargı’nın yeni bölüm tanıtımı yayınlandı

Diğer taraftan Çetin’in (Merih Ermakastar) sandığı kişi olmadığını anlayan Aylin (Pınar Çağlar Gençtürk), Çetin ile yüzleşiyor. Önemli gelişmelerin birbirini takip ettiği yeni bölüm için heyecanlı bekleyiş devam ediyor.

Yargı’nın yeni bölüm tanıtımı yayınlandı

OYUNCU KADROSU

Sevilen dizinin başarılı kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Samet Kaan Kuyucu, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Yargı’nın yeni bölüm tanıtımı yayınlandı

Pazar akşamlarına damga vuran, Ali Bilgin rejisinin Sema Ergenekon kalemiyle buluştuğu Yargı dizisi, yeni bölümüyle pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

Yargı, 10 Kasım sahnesiyle alkış aldı

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM