Ana SayfaMagazinYargı’nın yeni bölüm tanıtımı izleyiciyle buluştu

Yargı’nın yeni bölüm tanıtımı izleyiciyle buluştu

Kanal D’nin; Ay Yapım imzalı her pazar yeni bölümleri ile ekrana gelen, reyting rekortmeni dizisi ‘Yargı’nın yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Tanıtımda Ilgaz’ın (Kaan Urgancıoğlu) kendisine bırakılan notla Ceylin (Pınar Deniz) arasındaki bağlantıyı bulmaya çalıştığı anlar dikkat çekiyor.

Hikayesiyle herkesi ekrana kilitleyen Yargı’nın yeni bölümünden yayınlanan tanıtım birçok soru işaretini de beraberinde getiriyor. Kuyudan çıkarılan bıçağın üzerinde Neva’nın parmak izinin olduğunu duyan Pars, bir kez daha yıkılıyor. Yekta’nın Laçin’in evine gitmesi ve Laçin’in Ceylin’den yardım istemesi ise hikâyede kartların yeniden dağıtılacağının ipuçlarını veriyor.

Yargı’nın yeni bölüm tanıtımı izleyiciyle buluştu

“SADECE İKİMİZ BİLECEĞİZ”

Tanıtımın sonunda Ilgaz’ın “Seninle gizli bir operasyon yürüteceğiz ve sadece bunu ikimiz bileceğiz; ne Ceylin ne başkası. Tamam mı?” sözlerini kime sarfettiği ise yeni bölüme dair heyecanı arttırıyor.

Yargı’nın yeni bölüm tanıtımı izleyiciyle buluştu

OYUNCU KADROSU

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Samet Kaan Kuyucu, Elif Melda Yılmaz, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Yargı’nın yeni bölüm tanıtımı izleyiciyle buluştu

Pazar akşamlarına damga vuran Yargı, merakla beklenen yeni bölümüyle 25 Eylül saat 20:00’de Kanal D’de.

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM