Ana SayfaMagazin'Yargı’dan merak dolu ikinci fragman yayınlandı

‘Yargı’dan merak dolu ikinci fragman yayınlandı

Kanal D’nin her pazar akşamı izleyicisiyle buluşan, başrol oyuncuları Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başarılı performanslarıyla alkış aldığı ‘Yargı’ dizisinin ikinci fragmanı yayınlandı. Pars’ın “Mesleğimizi elimizden aldılar! Mevkimizi, rütbemizi, bütün silahlarımızı elimizden aldılar. Neyle savaşacağız Ilgaz?” cümlesi akıllarda soru işareti bırakıyor.

Başmüfettiş (Yurdaer Okur); Ilgaz (Kaan Urgancıoğlu), Pars (Mehmet Yılmaz Ak) ve Eren’i (Uğur Aslan) denetlemeye devam ederken, Pars’ın “Mevkimizi ve rütbemizi elimizden aldılar” cümlesi akıllara “Meslekten alındılar mı?” sorusunu getiriyor. Açığa alınan Ilgaz ise Sarp’ın aksine savaşmaktan vazgeçmiyor. Ilgaz, Sarp ve Eren’in de desteğini alarak olayların gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için mücadelesini sürdürüyor.

Yargı’dan merak dolu ikinci fragman yayınlandı

Ceylin (Pınar Deniz) ile Ilgaz’ın aşk dolu sabahı romantik anların sinyalini veriyor. Denetlemenin kararı merakla beklenirken Çınar (Arda Anarat) ve kızların Serdar (Eray Ertüren) ile yüzleştikleri sırada duyulan silah sesi gerilim ve merakı artırıyor.

Yargı’dan merak dolu ikinci fragman yayınlandı

Ay Yapım imzalı sevilen dizinin kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Yargı’dan merak dolu ikinci fragman yayınlandı

Ali Bilgin rejisinin Sema Ergenekon kalemiyle buluştuğu Yargı dizisi, 43’üncü bölümüyle pazar günü saat 20.00’de Kanal D’de.

Yekta kartları yeniden dağıtıyor!

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM