Ana SayfaMagazinVerdiği kilolarla dikkat çeken Miray Dasner sırrını açıkladı!

Verdiği kilolarla dikkat çeken Miray Dasner sırrını açıkladı!

‘Kara Tahta’nın Irmak’ı Miray Daner, hakkında bilinmeyenleri anlattı. Eski futbolcu Sinan Engin ve şarkıcı Seda Sayan’ın oğulları Oğulcan Engin (31) ile aşk yaşayan oyuncu, “Aşk sana ne ifade ediyor” sorusunu yanıtlarken, formda görüntüsünü borçlu olduğu beslenme alışkanlığını hakkında konuştu.

TRT 1’de ekranlara gelen ‘Kara Tahta’ dizisinin başrol oyuncusu Miray Daner, Re Touch Mag dergisinin mayıs kapağında yer aldı.

Genç yaşta başrol oynamanın korkularını yaşamadığını söyleyen 23 yaşındaki oyuncu, “Rol ayrımım olmadı ama senaryo bir sorumluluk yüklüyor. Oynadığım projedeki ‘Irmak’ karakteri de genç yaşta hayatın yükünü omuzlamış. Maalesef ataerkil bir toplumda biz kadınlar, hak ettiğimiz saygıyı görebilmek ve özgürce yaşayabilmek için sürekli mücadele veriyoruz” dedi.

Verdiği kilolarla dikkat çeken Miray Dasner sırrını açıkladı

“FURKAN’IN YETENEĞİNİ TAKDİR EDİYORUM”

Daner, “Furkan Andıç’la partnersin. Hakkında neler söyleyebilirsin?” sorusuna, “Partnerlerim konusunda hep çok şanslı olmuşumdur. Furkan da severek izlediğim ve yeteneğini takdir ettiğim bir oyuncuydu. İşine olan saygısına, özenine ve azmine bu sette hayranlıkla şahit oldum. Karşılıklı oynadığı oyuncu arkadaşının konfor alanını genişletmek için her zaman elinden geleni yapan ve herkese aynı özenle yaklaşan biri” yanıtını verdi.

Furkan Andıç ameliyat oldu!

“AŞK ÖZEL HİSSETTİREN BİR DUYGU”

Bir süredir Oğulcan Engin ile mutlu bir ilişkisi olan güzel oyuncu, “Aşk sana ne ifade ediyor, aşkta mantık mı duygular mı ön planda olmalı?” sorusunu ise şöyle cevapladı:

Aşk sizi geliştiren, ileri taşıyan, kendinizi özel hissettiren bir duygu. Her ikisi de ölçülü olmalı. Yerine ve duruma göre bazen mantık bazen duygusal kararlarla davranmak, saygıyı yitirmemek sağlıklı bir ilişki için son derece önemli.

“Bir ilişkide en önemli duygu ne olmalıdır, seven mi sevilen mi olmak gerekir?” sorusu da yöneltilen Daner, “Her ikisi de olabilmek; hem seven, hem sevilen. Sevgiyi hissetmek de sevdiğini hissettirmek de önemli” ifadelerini kullandı.

Verdiği kilolarla dikkat çeken Miray Dasner sırrını açıkladı

“SİZ BİR DE BENİ KENDİ ALANIMDA GÖRÜN”

Karakteri hakkında da açıklamalar yapan sempatik oyuncu, sakin yapısının aksine çılgın taraflkarı olduğunu da vurgularken, “Görünüşe aldanmamak lazım, siz bir de beni kendi alanımda görün. Çılgın taraflarım tabi ki var” dedi.

Oğulcan Engin nikâha gelmedi

“DİYET YAPMIYORUM”

Son dönemde verdiği kilolarla dikkatleri üzerine çeken Miray Daner, “Sadece sağlıklı besleniyorum aslında. ‘Beslenme alışkanlığımı değiştirdim’ diyebilirim. Tabii ki kendime izin verip karbonhidrat da tüketiyorum, tatlı tabaklarının dibini de sıyırıyorum ama sağlıksız beslendiğimi düşündüğüm günün ardından normal düzenime geri dönüyorum. Onun dışında özel bir diyet uygulamıyorum” şeklinde konuştu.

Oğulcan Engin'den Miray Daner paylaşımı

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM