Çarşamba, Aralık 6, 2023
Ana SayfaMagazinÜnlü Tasarımcı ve Sanatçılar, SMA Hastası Çocuklar İçin Bir Araya Geliyor

Ünlü Tasarımcı ve Sanatçılar, SMA Hastası Çocuklar İçin Bir Araya Geliyor

Türkiye SMA bebeklerimiz için seferber oldu Her sanat dalından başarılı 5 ekip hiç bir Menfaat, çıkar beklemeden,canla başla işlerini erteleyip, yavrularımıza kucak açtı kim bu başarılı ekip?

Dünyaca ünlü osmanlı moda tasarımcısı sanatsal tarih araştirmacisı ve ünlülerin modacısı SABİHA ALAKUŞU, TRT makyaj sanatçısı uzman RUKİYE AKKAŞOĞLU, şair, tiyatro ve ses sanatçısı AYHAN AKGÜL,, Basın danışmanı Gazeteci HABİB AYTEKİN, Ve ( sunucu) radyo tv program yapımcısı ÖZLEM, NAGİHAN KURT. Kırmızı halı röportajlarında Esma Selma şebnem yılmaz 23 KASIM Perşembe saatler / 16:00 / 22:00 MUSTAFA SAFFET KÜLTÜR MERKEZİ ATAŞEHİR.

Güneş bebek
Güneş bebek
Elanur bebek
Elanur bebek

Gerçekleşecek olan, ulusal ve yerel basının, magazinin, yer alacağı protokolümüzün ve kıymetli başkanlarımızın katılımı ayrıca bir çok sanat dünyası iş dünyasından katılım sağlanacağı, 100. Yıl cumhuriyetimizin anısına sn: SABİHA ALAKUŞU imzalı, CUMHURİYET kostümlü ve Osmanlı kostümlü başarılarına imza atmış ulusal güzel mankenlerimizle defilemizin yer alacağı tango dans gösterimiz yine başarılı şairlerimizin kitap bağışları sanatçılarım

En Son Okunanlar

En Çok Okunanlar