Salı, Nisan 23, 2024
Ana SayfaMagazinÜmit Öner Siyasete Atıldı

Ümit Öner Siyasete Atıldı

Ümit Öner Medya’nın sahibi ( Gazete Göktürk, Göktürk Dergisi ve Anne Çocuk Dergisi İmtiyaz Sahibi ) Ümit Öner aktif siyasete soyundu.

Aynı zamanda GÖKİD (Göktürk Kemerburgaz İş İnsanları Derneği )  Başkanlığını da yürüten Öner, yapılacak yerel seçimlerde Ak Parti’den Belediye Meclis Üyeliği için adaylığını açıkladı.

Uzun süredir Ak Parti için Eyüpsultan bölgesinde çalışmalar yapan Ümit Öner, Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Ak Parti Belediye Başkan adayı ve mevcut başkan Deniz Köken ile çalışmak için aktif siyasetin içinde olmaya karar verdi.
Ak Parti Eyüpsultan Belediyesi Meclis üyesi aday adayı olarak yola çıktı.
Bölgede ki medya kuruluşlarının ve STK’ların desteğini alan Ümit Öner “Sayın Deniz Köken başkan ile siyaset arenasında olmayı istiyorum. Kazanın Deniz Köken ve Eyüpsultan olması için, istikrarın ve Belediye hizmetlerinin devamı için böyle bir karar aldım” dedi.
Adaylık sürecinin başlamasıyla daha sıkı bir çalışma temposuna gireceklerini ve seçmeninde desteğini alarak Ak Parti Belediyeciliğinin bir  Eyüpsultan’lı olarak Belediye Meclisinde yer almak için çalışacağını söyleyen Ümit Öner “Kazanan Eyüpsultan olsun” dedi.
En Son Okunanlar

En Çok Okunanlar