Pazartesi, Haziran 24, 2024
Ana SayfaMagazinUluslararası Başarı Hikaye Ödülleri 2024" Görkemli Bir Törenle Sahiplerini Buldu

Uluslararası Başarı Hikaye Ödülleri 2024″ Görkemli Bir Törenle Sahiplerini Buldu

İstanbul, Türkiye – RM’C PMU Master tarafından düzenlenen ve başarı hikayelerinin taçlandırıldığı “Uluslararası Başarı Hikaye Ödülleri 2024” gecesi, Rauf Denktaş Kültür Merkezi Ayazağa’da muhteşem bir organizasyonla gerçekleştirildi.

Üçüncüsü düzenlenen etkinlikte, iş, sanat, basın ve güzellik sektöründen birçok isim ödüllerine kavuştu.

Gecenin ev sahipliğini Rüya Masal Coşkuntuna üstlenirken, sunumları ise Ece Erken ve Sevgi Soylu gerçekleştirdi. Etkinlikte ödül kazanan isimler arasında DHA Genel Müdürü Celal Korkut, Show Haber, Habib Babar, Şahsenem, Oktay Seven, Dr. Şenay Devi, Didem Delen, Çilem Duman, Kanal D Magazin, Gökhan Taşkın, Pınar Altuğ Atacan, İnci Mercan, Nur Viral ve Vedat Delek, Ayçam, Kaan Kısaparmak, Namık Ekin, Yavuz Dizdar, Mehmet Şerif Pirbudak, Gökhan Gökçay, Banu Karadağlı, Yelda Başaran, Sevtuğ, Tuğba Ünal ve Tanju Menteş yer aldı.

Gecede ödül alan
“ 30 yıllık mesleki onur ödüllünü alan birçok başarı ve 2023 Aralık ayında tatvanda düzenlemiş olduğu organizasyonda ,
isminden çokça bahsedilen ,Türkiye’nin ünlü erkek kuaförü Alaattin Ural basın açıklamasında;
Ben yaşantımı daha iyi idame ettirmek adına ilgi ve yeteneğim doğrultusunda işler yapmaktayım. Daha başarılı ve mutlu bir iş hayatı için sevdiğim işlerle uğraşmam yeterli olacaktır, İnsanlara iyi bir deneyim sunmak gayretindeyim . Bulunduğum sektörün değişen dünyasında , yeni bir heyecan getirmeyi misyon edindim,
30 yıllık erkek kuaförü olarak
30 yıllık mesleki onur ödüllüne
Bana bu heyacanı yaşatan RM.C ekibine ,
Ev sahipliği ve bu organizasyonu düzenleyen,
Rüya masal Coşkuntuna
Hanımefendiye sonsuz teşekkür ederim
Bu gibi ödüller bizleri hem motive ediyor hem de gururlandırıyor hem de sanatımıza olan ilgimizi daha çok arttırıyor emeği geçen herkese teşekkür ederim.

En Son Okunanlar

En Çok Okunanlar