Pazartesi, Haziran 24, 2024
Ana SayfaGüzellik"Uluslararası Başarı Hikaye Ödülleri 2024" Görkemli Bir Törenle Sahiplerini Buldu

“Uluslararası Başarı Hikaye Ödülleri 2024” Görkemli Bir Törenle Sahiplerini Buldu

“Uluslararası Başarı Hikaye Ödülleri 2024” Görkemli Bir Törenle Sahiplerini Buldu

İstanbul, Türkiye – RM’C PMU Master tarafından düzenlenen ve başarı hikayelerinin taçlandırıldığı “Uluslararası Başarı Hikaye Ödülleri 2024” gecesi, Rauf Denktaş Kültür Merkezi Ayazağa’da muhteşem bir organizasyonla gerçekleştirildi. Üçüncüsü düzenlenen etkinlikte, iş, sanat, basın ve güzellik sektöründen birçok isim ödüllerine kavuştu.

Gecenin ev sahipliğini Rüya Masal Coşkuntuna üstlenirken, sunumları ise Ece Erken ve Sevgi Soylu gerçekleştirdi. Etkinlikte ödül kazanan isimler arasında DHA Genel Müdürü Celal Korkut, Show Haber, Habib Babar, Şahsenem, Oktay Seven, Dr. Şenay Devi, Didem Delen, Çilem Duman, Kanal D Magazin, Gökhan Taşkın, Pınar Altuğ Atacan, İnci Mercan, Nur Viral ve Vedat Delek, Ayçam, Kaan Kısaparmak, Namık Ekin, Yavuz Dizdar, Mehmet Şerif Pirbudak, Gökhan Gökçay, Banu Karadağlı, Yelda Başaran, Sevtuğ, Tuğba Ünal ve Tanju Menteş yer aldı.

Gecede salonumuz adına aldığımız ödül uluslararası 3 ödül Gecesi’nde yılın en iyi çıkış yapan saç kesim kaynak eğitmeni ödülünü layık görüldük bu gece düzenleyen Rüya masal Coşkun Tuna sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum değer yaratan bir kadın olarak birlikte yola devam ediyoruz Rüya masal Coşkun Tuna derneğimizde Eğitmen olarak yer alacaktır kendisine desteklerinden dolayı teşekkür ederim sevgilerimiz saygılarımı sunarım

Zeynep aslan güzellik salonu ve aynı zamanda 25 yıldır işletme sahibi olmakla gurur duydum bir çok asistanlar yetiştirdim ve güzel salonlar açtılar sektöre kazandırdık.
Kuaför sektörüne 10 yaşından başladım ve 17 yaşında ilk salonumuz açıldı.
Ve sektörde sadece hedefim Kuaför salonu işletmeciliği yapmak olmadı bir çok kadınlarımız ve çocuklarımız için projelerde bulunduk.
Zeynep Aslan güzellik salonu olarak Ve bitmedi yolcugunum bircok projelerde de yer olmak ki gecede de söz ettik ..açılmak üzere olan derneğiniz .adı değer yaratan kadın kuaförler derneğin dir. Amacımız isteyen herkes kadınlarımızın de genç çocuklarımızı da meslek vermek yardımcı olmak olcak dır herkes gelebilir .

Amac ve faaliyet alanı Derneğin amacı kadın kuaförler işlerini geliştirmek mesleki becerileri artırmak iş birliği ve dayanışma sağlamak suretiyle sektörüne değer yaratan kadın kuaförler artırmak teşvik etmektedir.

En Son Okunanlar

En Çok Okunanlar