Pazar, Nisan 21, 2024
Ana SayfaMagazinUğur Aslan bir ilke imza attı!

Uğur Aslan bir ilke imza attı!

‘Afara Senfoni Orkestrası İle Bir Arabesk Müzikali Afara’ konseptiyle sahne alan Uğur Aslan, birbirinden değerli şarkılara senfonik konserle hayat verdi.

“BİR HAYALİM VARDI”

Ünlü sanatçı, konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi. Senfoni orkestrası eşliğinde şarkılar söyleyeceği için heyecanlı olduğunu belirten Aslan, “Hikayemizin yolculuğunu zaten yapıyorduk ama senfoniyle birlikte şarkı söylemek gibi bir hayalim vardı. Müzikal olarak ne kadar güçlü bir şeyle beslersek o kadar kıymetli olacağına inandığım için şeflerimle birlikte güzel bir yola çıktım” sözlerine yer verdi. Afara Senfoni Orkestrası İle Bir Arabesk Müzikali Afara’nın devamının geleceğini söyleyen Aslan, müjdeli haberi müzikseverlere verdi.

40 KİŞİLİK DEV ORKESTRA!

Kendine özgü yorumu ve güçlü sesiyle hayranlarının gönlünü fetheden başarılı sanatçı Uğur Aslan, 40 kişiden oluşan Afara Senfoni Orkestrası le sevenlerine unutulmaz bir müzik deneyimi yaşattı. Arabesk müziğin duygusal ve içten yanını senfoni düzenlemeler eşliğinde dinleyicilere aktaran Aslan, hayranlarını bu versiyonla mest etti. En sevilen arabesk şarkılarla kendi hayat hikâyesini harmanladığı müzikalinde Boğaz’ın kıyısından 70’lere doğru adeta bir zaman yolculuğuna çıkardı.

Sahneden seyircinin yanına inerek ‘Bir Kulunu Çok Sevdim’, ‘Batsın Bu Dünya’, ‘Bir Teselli Ver’ gibi şarkıları senfonik düzenlemelerle seslendiren Uğur Aslan, Kuruçeşme seyircisini müziğe doyurdu. Unutulmaz şarkıları seslendiren başarılı sanatçıya hayranları ve en önde oturan eşi Sema Ergenekon da eşlik etti. Uğur Aslan’ın hayatına dair anlattığı anılarıyla Afara Senfoni Orkestrası İle Bir Arabesk Müzikali Afara dinleyicilere hem hüzünlü anlar yaşattı hem de doyasıya eğlendirdi.

En Son Okunanlar

En Çok Okunanlar