Ana SayfaMagazin'Üç Kız Kardeş'ten zirvede başlangıç

‘Üç Kız Kardeş’ten zirvede başlangıç

Kanal D’nin; her salı akşamı yeni bölümleriyle ekrana gelen ve her daim çok izlenen, İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanan dizisi ‘Üç Kız Kardeş’, yeni sezona ‘merhaba’ derken, birinciliği elden bırakmadı.

Yayınlanan yeni bölümüyle sezona zirvede bir başlangıç yapan Üç Kız kardeş, Total kategoride 4.52 reyting ve 14.41 izlenme payı ile birinci olurken, AB kategoride 3.53 reyting ve 11.85 izlenme payı ile, 20+ABC1’de ise 4.69 reyting ve 14.13 izlenme payı ile günün en çok izlenen dizisi oldu. Sosyal medyada da oldukça beğenilen ve çok konuşulan Üç Kız Kardeş, kullanıcılardan çok sayıda yorum aldı.

'Somer ile mutluluğu hayal oldu'

Yapımını Süreç Film’in, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu ise Sevgi Yılmaz, Nilüfer Özçelik ve Ceylan Güleç kaleme alıyor.

Üç Kız Kardeşten zirvede başlangıç

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenisini kazanan Üç Kız Kardeş, yeni bölümleri ile her salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

Üç Kız Kardeşten zirvede başlangıç
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM