Ana SayfaMagazin'Üç Kız Kardeş'te Somer iyice köşeye sıkıştı! 'Uyan artık Türkan'

‘Üç Kız Kardeş’te Somer iyice köşeye sıkıştı! ‘Uyan artık Türkan’

Kanal D’de salı akşamları yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisi 20 Eylül akşamı 18’inci bölümüyle ekranlara geldi. Birbirlerine sevgiyle bağlı Türkan, Derya ve Dönüş adlı üç kız kardeşin hikayesinin anlatıldığı dizisinin son bölümünde; Mine’nin eve gelmesiyle Korman Malikanesinde gerginlik artarken; Nesrin’in hiçbir şeyi hatırlamaması hem Sadık’ı hem kızları bir hayli üzdü. Türkan’ın Mine’nin tavırlarından rahatsız olduğu anlarda Nihat, Somer’den şikayetçi oldu. Nihat’ın beklenmeyen şikayeti ve Türkan’ın gerçekleri bir türlü fark edememesi gündem oldu. İşte ‘Üç Kız Kardeş’in son bölümünde yaşananlar…

Bahar GENCER/ Milliyet.com.tr
İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan ve başrollerini Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, İclal Aydın, Reha Özcan ve Veda Yurtsever’in paylaştığı ‘Üç Kız Kardeş’ dizisi, geçtiğimiz hafta ikinci sezonuyla ekranlara döndü. 

MİNE İLE TÜRKAN AYNI EVDE

20 Eylül Salı akşamı 18’inci bölümüyle izleyici karşısına çıkan ‘Üç Kız Kardeş’ dizisinin son bölümünde; Mine’nin gelişi başta Rüçhan Hanım olmak üzere Türkan’ı da şaşırtırken; Somer, eşine gerçekleri söyleyemedi. Mine’nin eşi Nihat’tan boşanmak istediği için sıkıntılı günler geçirdiğini ve birkaç gün misafirleri olacağını belirtti.

Üç Kız Kardeşte Somer iyice köşeye sıkıştı Uyan artık Türkan

Türkan tüm şefkatiyle Mine’ye destek olurken; Rüçhan Korman ise oğluna Mine’yi eve getirdiği için çok kızdı ve onu istemediğini vurguladı. Bu sırada kapıya gelen polisler, Mustafa için Özer Korman’ı karakola davet etti. Herkesten sakladığı oğlunu dizginlemekte zorlanan Özer ise onu işe almak zorunda kaldı. 

Berker Güven sevgilisi Nihal Yalçın'ı öpmeye doyamadı

TÜRKAN’DAN BABASINA DESTEK

Nesrin’in Feride ve bebeği hatırlaması Sadık’ı korkuturken; herkesten habersiz İzmir’e giden Derya, Fatih’ten aldığı paraları emlakçıya kaptırdı. Kardeşini eve getirmek için Serdar’dan yardım isteyen Dönüş, ablasından izin alıp Derya’yı eve getirdi. Kızların yokluğunda babasının maddi sıkıntıları için harekete geçti. Paraları gizlice babasının pantolonuna bırakan Türkan, annesinin doğum evine yazdığı mektubu kardeşleri görmeden yok etti. 

Bu sırada fabrikada tesadüfen Mustafa ile tanışan Somer, onunla tartışma yaşadı. Boğaz boğaza gelen ikiliyi diğer çalışanlar zor ayırırken; Somer babasına giderek onun kovulmasını istedi. Bunun imkansız olduğunu söyleyen Özer ise konuyu kestirip attı.

MİNE, SOMER’İN YATAK ODASINA GİRDİ

Türkan yokken akşam yemeğinde Korman Ailesi’ne katılan Mine, Rüçhan Hanım’la atışınca Somer sinirlendi. Hem eşini hem de kızının annesini uyaran Somer, soluğu Türkan’ın yanında aldı. Kayınpederi Sadık’la muhabbet eden Somer, eşini de alıp eve döndü. Odalarına çekilen ikilinin geldiğini duyan Mine, kendini göstermek için bir hamle yaptı. Türkan ve Somer’in romantik anını odaya girerek bozan Mine, bebeğin ateşi olduğu yalanını söyledi. Onlarla ilgilenen Somer, gece Mine’yi “Bir daha asla yatak odamıza girme” diye uyardı.

RÜÇHAN’DAN MİNE’YE: KİM HANCI KİM YOLCU GÖR!

Ertesi sabah Türkan ve Somer’in balkon keyfini uzaktan Mine’ye izleten Rüçhan Hanım, “Kimin hancı kimin yolcu olduğunu gör diye çağırdım seni. Kapının önünden bebeğinle geçtin diye kimse sana tahtını bahşetmeyecek” dedi. Buna çok üzülen Mine, Somer’in odasına girip onun tişörtünü aldı. Tam o anda Türkan’ın odaya geldiğini duyunca da balkona çıktı. 

Somer geldiği için aşağıya inen Türkan, eşiyle birlikte aile pikniğine gitti. Piknik öncesi annesinin bahsettiği doğum evini arayan Dönüş ise onlara Feride adındaki hastalarını sordu. Yardım alacaklarını öğrenen Dönüş, gerçekleri öğreneceklerini Derya’ya müjdeledi. 

SOMER, MİNE’Yİ EVDEN KOVDU

Piknikte keyifli vakit geçirdikten sonra eve dönen Somer ve Türkan, Rüçhan Hanım ile Mine’yi görünce ne olduğunu sordu. Bebeğin sarılık olduğunu söyleyen Rüçhan, doktor randevusunu da ayarladığını ifade etti. Bu sırada sabahtan beri çok yorulduğunu ve tek başına idare edemediğini söyleyen Mine, bebeği tutması için Somer’e verdi. Mine’nin tavrından rahatsız olan Türkan ise odasına çıktı. Karısının peşinden giden Somer, onun sitemini haklı bulunca hata yaptığını söyledi. Mine’nin yanına inen Somer, “Hazırlanan gidiyorsunuz” derken kapıya polisler geldi.

NİHAT’TAN BEKLENMEYEN ŞİKAYET

Fatih’le işbirliği yaparak Mine ve bebeği bulmaya çalışan Nihat, Fatih’in Korman Malikanesi’ne gidip bebek sesi duymasıyla onlara ulaştı. Harekete geçen ve Somer’den ‘alıkoyma ve çocuk kaçırma’ iddiasıyla şikayetçi olan Nihat, polislerle kapıya dayandı. 

Nihat’ın Somer’den beklenmeyen şekilde şikayetçi olması ve Mine’nin tüm davranışlarını karşı Türkan’ın bir türlü gerçekleri fark edememesine sosyal medyadan yorum yağdı. İşte o yorumlardan bazıları…

Ah Türkan ah o kadar safsın ki.. Bu hikayede yanan yine sen olacaksın”, “Somer ne kadar devam edecek böyle?”, “Türkan sonunda kızmaya başladı Mine’ye”, “Nihat çok iyi yaptı. Mine’nin yaptıkları yanına mı kalacaktı?”, “Türkan da hem rahatsız oluyor sonra da gitmesin diye çabalıyor”, “Rüçhan, Mine’ye hak ettiği gibi davranan tek insan”, “İyi kalpli olmak da bir yere kadar bu artık baya baya saflığa kaçıyor Türkan”, “Mine sen başına gelecek her şeyi hak ediyorsun”, “Uyan artık Türkan.

 

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM