Ana SayfaMagazin'Üç Kız Kardeş'te işler iyice karışıyor!

‘Üç Kız Kardeş’te işler iyice karışıyor!

İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan ‘Üç Kız Kardeş’ dizisi, geçtiğimiz hafta yeni sezona merhaba demişti. Başrollerini Özgü Kaya ve Berker Güven’in paylaştığı ve 20 Eylül Salı akşamı 18’inci bölümüyle ekranlara gelecek olan ‘Üç Kız Kardeş’in yeni bölümünde; Mine’nin gelişiyle Korman Malikânesinde işler iyice karışacak. İşte detaylar…

Kanal D’nin salı akşamları ekrana gelen ve çok izlenen dizisi ‘Üç Kız Kardeş’, bu hafta da çok konuşulacak bir bölümle ekrana geliyor. Yeni sezona bomba gibi giren ve izleyiciden yine tam not alan dizide bu hafta, işler iyice karışıyor.

Somer, Mine ve bebeğini Nihat’ın kötü davranışlarından korumak adına annesinin evine getiriyor. Her şeyden habersiz Türkan, Mine ve bebeğine kucak açıyor. Mine’nin ev içindeki varlığı Somer’i iyice köşeye sıkıştırıyor. Mine ve Türkan’ın aynı çatı altında yaşamasına Rüçhan’ın tepkisinin ne olacağı ise merakla bekleniyor.

Nihat, Mine’yi bulacak mı? Mine, Somer ve Türkan’ın evindeki varlığını sürdürebilecek mi? Mine’nin gelişi Türkan ve Somer ilişkisindeki dengeleri değiştirebilecek mi?

Üç Kız Kardeşte işler iyice karışıyor

Yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği, aile ve kardeşlik bağlarını anlatan ‘Üç Kız Kardeş’, yeni bölümü ile 20 Eylül Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

'Üç Kız Kardeş'te Türkan'ı şoke eden görüntü!

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM