Ana SayfaMagazin'Üç Kız Kardeş'in yeni sezon ilk tanıtımı yayınlandı

‘Üç Kız Kardeş’in yeni sezon ilk tanıtımı yayınlandı

Kanal D’nin salı akşamları ekrana gelen ve çok izlenen dizisi ‘Üç Kız Kardeş’in yeni sezon ilk tanıtımı izleyiciyle buluştu. Dönüş’ün gözünden Kalender Ailesi’nin boş evinin gözüktüğü tanıtımda, Nesrin’in “Hayat bize verdiği her şeyi tek tek elimizden alıyor. Şimdi ayrılığa ağlayın ama yarın yine gülün” demesi, “Nesrin ölüyor mu?” sorusunu akıllara getirdi. Yeni sezonda izleyicileri nelerin beklediği şimdiden merak konusu oldu.

Yapımını Süreç Film’in, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği Üç Kız Kardeş’te; Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Anıl Tetik, Yiğit Dikmen, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Ören, Ayça İnci ve Güldestan Yüce rol alıyor.

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz, Nilüfer Özçelik ve Ceylan Güleç kaleme alıyor.

Üç Kız Kardeşin yeni sezon ilk tanıtımı yayınlandı

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin gönlünde taht kuran Üç Kız Kardeş, yeni sezon ilk bölümü ile 13 Eylül Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM