Ana SayfaMagazin'Üç Kız Kardeş'de Türkan, Mine’ye yeniden meydan okuyor!

‘Üç Kız Kardeş’de Türkan, Mine’ye yeniden meydan okuyor!

Kanal D’nin; her salı akşamı yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkan, çekimleri Ayvalık’ta gerçekleşen, İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanan dizisi ‘Üç Kız Kardeş’in 27’nci bölüm ikinci tanıtımı yayınlandı.

Üç Kız Kardeş’in 27’nci bölüm tanıtımında; çocuğunu kaybeden Türkan (Özgü Kaya), Somer’in (Berker Güven) desteğiyle yeniden güçleniyor. Somer’e yeniden anne olmak istediğini söyleyen Türkan, intikam için Mine’ye (Nazlı Senem Ünal) bir kez daha meydan okuyor!

Üç Kız Kardeşde Türkan, Mine’ye yeniden meydan okuyor

Yapımını Süreç Film’in, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği dizide; İclal Aydın, Reha Özcan, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Ayça İnci, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Yiğit Dikmen, Emre Kıvılcım, Eren Öner, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Üç Kız Kardeşde Türkan, Mine’ye yeniden meydan okuyor

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor. Üç Kız Kardeş dizisi, yeni bölümleri ile her salı akşamı Kanal D’de.

İzleyiciye duygusal anlar yaşattı

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM