Türkiye-Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri’nde Hazel Production Ekibi

İstanbul Şişli Marriott Otel’de 23 Kasım’da gerçekleştirilen törende konuşan organizasyon ortaklarından BHS Group Kurucu Başkanı Atakan Taşur, Karabağ Zaferi kutlamasıyla beraber iki devlet bir millet şuuru altında geceyi düzenlediklerini söyledi. Taşur, amaçlarının böylesine projeleri hayata geçirerek dünyaya, Türkiye ve Azerbaycan’ın bölünmez bir bütün olduğunu göstermek istediklerini kaydetti.

Türkiye-Azerbaycan Strateji ve Ekonomi Kulübü Genel Başkanı Koray Bozat ise Azerbaycan ile Türkiye’nin kardeşliğini daha da çok pekiştirmek amacıyla ödül gecesini düzenlediklerini ifade etti. Bozat, bu seneki organizasyona Yavru Vatan Kıbrıs’ı da dahil ederek, ‘’Üç Devlet Bir Millet’’ vurgusunu yaptıklarını da ayrıca belirtti.

“İlgili bir ekip, mükemmel projeler, kaliteli çekimler ve harika bir görsel şölen istiyorsanız sizin de tercihiniz Hazel Production olmalı.”

Bu önemli gecenin çekim organizasyonunu üstlenen ekiplerin arasında ismini sıkça duymaya alıştığmız Hazel Production ekibi de bulunuyor.

Hazel production, Ghazaleh Alamshahi yönetimiyle 20 yılı aşkın süredir sektörde hizmet veriyor ve hayallerinizi gerçeğe dökmek için sizlere kapsamlı bir çekim hizmeti sunuyor.

Çekime ihtiyaç duyulan her alanda profesyonel bir şekilde yer alan Hazel Production ekibi, tecrübeleri ile birlikte özel günlerde de müşterilerinin yanında bulunuyorlar. Reklam, tanıtım ve çekim sektöründe adından çokça söz ettiren Hazel Production ekibi, istediğiniz projeleri en iyi şekilde oluşturmayı başarıyor.

Amerika’da, İran’da ve Türkiye’de bulunan çekim ekipleri sayesinde geniş bir hizmet yelpazesine sahip. Sadece erkek veya sadece kadın kadro seçenekleri ile Hazel Production sizlere adeta ahenk içerisinde akan bir görsel şölen hizmeti sunuyor.

İşte Hazel Production ekibinin verdiği birbirinden ayrıcalıklı hizmetler:
• Etkinlik ve Organizasyon Çekimi
• Ürün ve Manken Çekimi
• Tanıtım Filmi Çekimi
• Katalog Çekimleri ve Tasarımı
• Organizasyon Düzenleme
• Klip Çekimi
• Green Box ve Beyaz Fon Hizmetleri
• Büyük Çaplı Canlı Yayın Hizmeti

Hazel Production tüm bu üst düzey hizmetleri ile pek çok prestijli çalışmaya imza atmaya devam ediyor. 10.000’i aşkın fotoğraf çekimi ve binlerce video, tanıtım filmleri, davet çekimleri ve organizasyon çekimleri sayesinde Hazel Production deneyimine deneyim katıyor.

Ghazaleh Alamshahi yönetimindeki profesyonel ve tecrübeli ekip, istediğiniz tüm prodüksiyonları birebir gerçekleştirerek oldukça başarılı ve memnuniyet garantili bir iş ortaya koyuyorlar. Sizler de hayallerinizdeki projelerin kısa sürede başarılı bir şekilde tasarlanmasını istiyorsanız, Hazel Production her zaman yanınızda!

 

Önceki HaberNew York reklam panolarında bir ilk: Türk sanatçının eserleri sergileniyor
Sonraki HaberKediye kötü muamele vakası nedeniyle Brezilya Futbol Konfederasyonuna dava