Ana SayfaMagazinTom Cruise'un film setini koyunlar bastı!

Tom Cruise’un film setini koyunlar bastı!

ABD’li oyuncu Tom Cruise, geçtiğimiz günlerde ‘Görevimiz Tehlike’ serisinin yeni halkası için yaptığı tehlikeli bir gösteriyle adından söz ettirmişti. Uçak kanadında yayınladığı videoyla viral olan ünlü isim, önceki gün film çekimlerinde ilginç bir olay yaşadı. ‘Görevimiz Tehlike’ setini inen koyunlar, çekimlere ara verilmesine sebep oldu.

Hollywood’da gişe rekorları kıran filmlerindeki aksiyon sahnelerinde dublör kullanmamasıyla ünlü olan Tom Cruise, bu cesur tavrını geçtiğimiz günlerde bir kez daha göstermişti. Aktör, Güney Afrika’daki Blyde Nehri Kanyonu üzerinde uçan II. Dünya Savaşı’ndan kalma küçük bir çift kanatlı uçağın üzerinde dururken görülmüştü.

Önümüzdeki sene çıkacak olan yeni ‘Görevimiz Tehlike’ filminin çekimleri için uçuş dersleri alan Cruise, sosyal medyada yayınlanan kısa bir videoda tehlikeli bir gösteri yapmıştı. Ünlü isim, ölüme meydan okuyan şovu sırasında kask takmazken, kahverengi bir ceket ve ona uygun bir pantolon giymişti.

Tom Cruiseun film setini koyunlar bastı

“YAKIT AZALIYOR”

Cruise’un, videoda şu ifadeleri kullandığı duyulmuştu:

Herkese merhaba, keşke orada olabilseydim. Ekstra gürültü için özür dilerim. Gördüğünüz gibi ‘Görevimiz Tehlike’nin son bölümünü çekiyorum. Şu anda Güney Afrika’daki muhteşem Blyde River Kanyonu’nun üzerindeyiz ve izleyicilerin bu filmi yerel sinemalardaki beyaz perdelerde izlemesi için yapıyoruz.

'Onun bir insanı bile sevebildiğini sanmıyorum'

 Ardından başka uçak, ünlü ismin olduğu uçağa yaklaşırken yaklaşırken, yönetmen Christopher McQuarrie’nin sesi gelmiş ve Cruise’a filme geri dönmeleri gerektiğini söyleyerek; “Rahatsız ettiğim için üzgünüm Tom. Işığı kaybediyoruz ve yakıt azalıyor” demişti. 

“SİNEMALARDA GÖRÜŞÜRÜZ”

Bunun üzerine Cruise; “Gitmemiz gerekiyor öyle mi? Yakıtımızın az olması iyi değil” şeklinde konuşmasının ardından kameraya gülümseyerek selam vermiş ve “Sinemalarda görüşürüz” demişti. Sonrasında uçaklar, Hollywood yıldızı hala kanadın üzerinde dururken aşağı doğru süzülmüştü.

Tom Cruiseun film setini koyunlar bastı

ÇİMLERİ YEMEYE BAŞLADILAR

Tüm bunların ardından Tom Cruise, ‘Görevimiz Tehlike 8’ filminin setinde ilginç bir olay yaşadı. Oyuncu ve ekibi, İngiltere’de çekim yaptıkları bölgede bir koyun sürüsüyle karşılaşmalarının ardından, prodüksiyonda frene basmak zorunda kaldı.

Koyunlar, set alanına doğru giderken görüldü ve çekim için kurulmuş bir tentenin yanındaki çimleri çiğnemeye başladı.

Tom Cruiseun film setini koyunlar bastı

YOLDAN ÇEKİLDİ

Fox News’un haberine göre; 60 yaşındaki Hollywood yıldızı, bu olay karşısında gülmekten kendini alamadı ve hayvanların rahatça geçmesi için yoldan çekilirken görüldü.

Tehlikeli sahnelerde rol almasıyla adından sık sık söz ettiren Cruise, geçtiğimiz günlerde ise çekimler sırasında bir dağdan atlarken ve yamaç paraşütü yaparken görüntülendi.

Nicole Kidman'ı kızdıran 'eski eş' sorusu!

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM