Ana SayfaMagazinTolga Güleç: Yasemin’le beş ay çok büyük bir aşk yaşadık

Tolga Güleç: Yasemin’le beş ay çok büyük bir aşk yaşadık

‘Hatırla Sevgili’, ‘Kırık Kanatlar’, ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’, ‘Poyraz Karayel’ ve ‘Masumiyet’ gibi dizilerde kamera karşısına geçen Tolga Güleç, meslektaşı Yasemin Allen’la biten ilişkisi hakkında ilk kez konuştu. Annesi Suna Yıldızoğlu’nun izinden giderek kariyerinde oyunculuğu seçen 32 yaşındaki güzel, geçtiğimiz nisanda yaptığı açıklamada, “Çok yeni başladı ilişkimiz, çok mutluyuz. Dünya güzeli bir insan olduğu için nazar değsin istemem” demişti.

Başrollerini Tolga Güleç, Cansu Tosun ve Özlem Maden’nin paylaştığı romantik-dram türündeki ‘Beni Sev’ filminin ekibi, Yalova’da gerçekleşen çekimlerin son gününde basın mensuplarını ağırladı. Sette soruları yanıtlayan Tolga Güleç (40), ayrıldığı sevgilisi Yasemin Kaya Allen’la (33) ilgili konuştu.

YASEMİN ALLEN’LA AYRILIK NEDENİNİ ANLATTI

Geçtiğimiz aylarda büyük aşk yaşayan çiftin evlenecekleri konuşulurken, ayrılık kararı herkesi şaşırtmıştı. “Yasemin’le beş ay içerisinde çok büyük bir aşk yaşadık. Kendisi muhteşem bir insan. Ama birbirimize zaman ayıramadık. Ben çekimlerim için şehir dışına gitmek zorunda kaldım. O memleketine döndü derken çok ayrı kaldık. Görüşemeyince de bir kıymeti kalmıyor ama hep hayatında olup görüşmek isterim” dedi.

Tolga Güleç: Yasemin’le beş ay çok büyük bir aşk yaşadık

“BARIŞIRSAK ZOR DURUMDA KALMAYI İSTEMEM”

Yakışıklı oyuncu, “Evlilik planınız var mıydı?” sorusuna, “Evlilik teklifi hiç olmadı. Daha çok yeniydik, birbirimizi tanıma sürecindeydik” diyen Güleç, barışma ihtimali sorulunca, “Allah bilir ama hiç öyle bir şey düşünmedik. Büyük konuşmak istemiyorum. Sonra barışırsak zor durumda kalmayı istemem” cevabını verdi.

Birbirlerini öpücüklere boğdular

FİLMİN KONUSU

Yücel Müştekin’in hem senaryosunu yazdığı hem de yönetmen koltuğunda oturduğu film, iki kadın ve bir adamın aşk hikâyesini konu alıyor. Cansu Tosun, kasabada yaşayan rehberlik yapan, komik ve neşeli ‘Yasemin’ karakterine hayat veriyor. Tolga Güleç ise soğuk esprileriyle meşhur ve babasının ölümüyle yapayalnız kalan, daha önce hiç İstanbul dışında yaşamamış olmasına rağmen kasabaya taşınmak zorunda kalan ‘Emre’yi canlandırıyor.

Tolga Güleç: Yasemin’le beş ay çok büyük bir aşk yaşadık

“SİNEMA SANATTIR, DİZİ SANAT DEĞİLDİR”

Öte yandan “Beş günde yetiştirilmesi gereken, 180 dakika çekilen şey sanat değildir, ticarettir” diyen Tolga Güleç yeni bir polemiğin fitilini ateşledi. “Bu konuda daha önce de konuşmuştum. Bütün yapımcılar ve oyuncular bunun farkında. Ben de dizi yapıyorum ama biz oyuncuyuz, geçinmek zorundayız. Yoksa hepimizin gönlü sinema ve tiyatronun daha gerçek olduğundan yana tabii ki. Dijitale kısa bölümlerle yapılan diziler sanat olabilir ama 122 bölüm 180 dakika çekilen hikayeler sanat değildir, ticarettir, yurt dışına satış amaçlıdır onlar” ifadelerini kullandı.

Jakuzi keyfi yaparken poz verdi

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM