Ana SayfaMagazinTolga Çevik ile oğlu Tan arasında güldüren diyalog!

Tolga Çevik ile oğlu Tan arasında güldüren diyalog!

‘Tolgshow’ programıyla seyirci karşısına çıkan komedyen Tolga Çevik, 17 yaşındaki oğlu Tan Çevik’in paylaşımına kayıtsız kalmadı. Sosyal medyada baba-oğul arasındaki ilginç mesajlaşmaya, Tolga Çevik’in kız kardeşi Tuna Çevik de dahil oldu.

Tolga Çevik, 2004 yılında meslektaşı Cem Yılmaz’ın kız kardeşi Özge Yılmaz ile dünyaevine girmişti. Ünlü çiftin oğulları Tan 2005’te, kızları Tuna da 2066’da dünyaya gelmişti.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Tan Çevik, Instagram hesabından paylaştığı çocukluk fotoğrafına, “Zaman ne hızlı geçiyor usta” notunu düştü. Tan’ın fotoğrafına ilk yorum babasından geldi. Dikkat çeken diyaloğa, Tolga Çevik’in kız kardeşi Tuna Çevik de yazdığı yorumla katıldı.

Tolga Çevik ile oğlu Tan arasında güldüren diyalog

“OĞLUM YAPMA LAN”

Tan Çevik: Zaman ne hızlı geçiyor usta!
Tolga Çevik: Oğlum yapma lan. Daha var benim vaktim ya.
Tuna Çevik: Aa abi bebek aynı sen.

Tolga Çevik ile oğlu Tan arasında güldüren diyalog

YAŞ GÜNÜNÜ ŞİİRLE KUTLADI

Tolga Çevik, Haziran 2021’de oğlunun yeni yaşını kutlamıştı. Çekildikleri bir fotoğrafı Instagram’da yayınlayan Çevik, şu şiiri yazmıştı:

Sonra bir bakıyorsun; boyu boyunu geçmiş, huyu seni mest etmiş. Yanı başında kalbi, aklı hayallerinde elbet. Gelecek onun artık eminsin, Allah kötülerden esirgesin. Nice yaşların olsun aslanım, ne mutlu senin babanım. İyi ki doğdun oğlum.

Tolga Çevik ile oğlu Tan arasında güldüren diyalog
Olaylı kız isteme törenini anlattı!

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM