Tamer Karadağlı heykeli dikkat çekti! ‘Bana hiç benzememiş’

Tamer Karadağlı heykeli dikkat çekti! 'Bana hiç benzememiş'

‘Çocuklar Duymasın’ dizisiyle hafızalara kazınan Tamer Karadağlı reklam yüzü olduğu firmanın mağaza açılışına katıldı. Ankara’ya hem iş hem de kızı Zeyno’yu görmek için gelen sanatçıya, mağaza açılışında sürpriz yapıldı. Pasta üzerinde kendi biblosunu gören ve büyük şaşkınlık yaşayan Karadağlı, “Bu arkadaş bana hiç benzememiş” dedi.

Tamer Karadağlı, kendisi gibi oyuncu olan Arzu Balkan ile 2002 yılında nikah masasına oturmuştu. Ünlü çiftin evliliği, kızlarının doğumundan bir yıl sonra sona ermişti. 2006’da Zeyno adını verdikleri çocukları dünyaya gelen ikili, ayrılık sonrası dost kalmayı başarırken, zaman zaman sosyal medyada fotoğraf da paylaşıyor.

“KİMSENİN HADDİ DEĞİL!”

55 yaşındaki sanatçı, Mayıs 2021’de kendisinden 30 yaş küçük piyanist Iraz Yıldız ile sürpriz bir aşka yelken açmıştı. Karadağlı, sevgilisiyle arasındaki yaş farkını eleştirenlere, “Aşkta yaş farkı olmaz. Karışmak kimsenin haddi değil! Kimin ne söylediğine bakıp hareket edecek değilim” yanıtını vermişti. Ünlü çiftin yaşadıkları fikir ayrılıkları nedeniyle ayrıldığı iddia edildi. İkilinin sosyal medyada birlikte yer aldığı fotoğrafları silmesi ve takipleşmeyi de bırakması dikkat çekmişti.

Tamer Karadağlı heykeli dikkat çekti Bana hiç benzememiş

“ERKEKLİĞE YAKIŞMAZ”

Geçtiğimiz mart ayında Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuarda basın mensuplarının karşısına çıkan Karadağlı’ya, piyanist Iraz Yıldız’dan (25) ayrıldığı yönünde çıkan haberler ve ayrılık nedeni sorulmuştu.

'Yağan kardan nasibimizi aldık'

Usta oyuncu, bu soruya karşılık olarak, “Yok öyle şeyler. Ben hiçbir zaman özel hayatımla ilgili konuşmadım. Hiçbir birlikteliğimin ardından da konuşmadım. Bunları konuşmanın hiç doğru olduğunu da düşünmüyorum. Erkekliğe de yakıştığına inanmıyorum” şeklinde konuşmuştu.

MİNİ HEYKEL SÜRPRİZİ

Bir süre önce yaptığı reklam anlaşması ile çelik kapı firmasının reklam yüzü olan Tamer Karadağlı, Ankara’nın Çankaya ilçesinde mağaza açılışına katılarak kurdele kesti. İş için geldiği Ankara’da kızı Zeyno’yuda görme fırsatı bulan sanatçı, çevresini sanan hayranları ile de yakından ilgilenerek, bol bol fotoğraf çektirdi.

Tamer Karadağlı heykeli dikkat çekti Bana hiç benzememiş

Mağaza açılışı için hazırlanan pasta ve mini Tamer Karadağlı heykelciği ilgi gördü. Pastadaki mumları söndürmek üzere gelen ünlü oyuncu, bir anda mini heykelciği görünce şaşkınlığını gizleyemedi.

'Havuz kenarında bile çizmelerle yürüyormuş'

“BU ARKADAŞ BANA HİÇ BENZEMEMİŞ”

Uzun uzun heykelini inceleyen ve böyle bir şeyin ilk kez yapıldığını belirten Karadağlı, şu ifadeleri kullandı:

Sürprizleri severim, gerçekten sürpriz oldu. Ama bu arkadaş bana hiç benzememiş. Saçlar benziyor ama üzerinde biraz daha çalışılması gerekiyor.

Tamer Karadağlı heykeli dikkat çekti Bana hiç benzememiş
Küfür ve hakaret nedeniyle şikayetçi oldu

Önceki HaberPakistan eski Başbakanı Han’dan ‘iç savaş’ uyarısı: Anayasal düzeni sağlayın
Sonraki HaberTamer Karadağlı figürlü pasta dikkat çekti! ‘Bana hiç benzememiş’