Ana SayfaMagazinSylvester Stallone: Arnold Schwarzenegger ile aynı galakside olmaya dayanamıyorduk!

Sylvester Stallone: Arnold Schwarzenegger ile aynı galakside olmaya dayanamıyorduk!

Son dönemde 1997 yılında evlendiği Jennifer Flavin ile boşanmanın eşiğinden dönmesiyle gündeme gelen Hollywood yıldızı Sylvester Stallone, meslektaşı Arnold Schwarzenegger ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Bir zamanlar birbirlerinden nefret ettiklerini söyleyen ünlü isim, Schwarzenegger’ın kendisini ‘kötü şöhretli’ bir filmde rol alması için nasıl kandırdığını da anlattı.

Milliyet.com.tr
‘Rocky’, ‘Rambo’ ve ‘The Expendables’ gibi filmlerin 76 yaşındaki efsane oyuncusu Sylvester Stallone’un, 54 yaşındaki eski manken eşi Jennifer Flavin, 25 yıldır evli olduğu aktöre Ağustos ayında boşanma davası açmıştı. Page Six tarafından elde edilen mahkeme belgelerinde; evliliğin ‘geri dönülemez şekilde bozulduğunu’ ve Flavin’in evlilikleri sırasında biriken mal varlıklarının aralarında ‘adil bir şekilde dağıtılmasını’ talep ettiğini belirtilmişti.

Olayla ilgili TMZ’ye konuşan ünlü isim, sürpriz ayrılığı ikisinin ‘farklı yönlere’ gitmesiyle açıklayarak, şöyle konuşmuştu:

Jennifer’a saygı duyuyorum. Onu her zaman seveceğim, harika bir kadın ve tanıdığım en iyi insan.

Sylvester Stallone: Arnold Schwarzenegger ile aynı galakside olmaya dayanamıyorduk

“İLİŞKİMİZE HER ZAMAN DEĞER VERECEĞİM”

People’a konuşan Jennifer Flavin ise “25 yıllık evliliğin ardından kocam Sylvester Stallone’a boşanma davası açtığımı duyurmaktan üzüntü duyuyorum. Artık evli olmayacak olsak da, paylaştığımız 30 yılı aşkın ilişkiye her zaman değer vereceğim ve ikimizin de güzel kızlarımıza bağlı olduğumuzu biliyorum” demişti.

“BİR DAHA YAPMAYACAĞIM”

Ancak tüm bunların ardından ikili, kısa süre içerisinde problemlerini çözmüş ve boşanmaktan vazgeçmişti. Aralarını düzelten ünlü çift, sık sık baş başa veya kızları Sophia, Sistine ve Scarlet ile birlikte çeşitli etkinliklerde boy göstermişti.

Boşanmanın eşiğinden dönen Sylvester Stallone, geçtiğimiz günlerde ise 25 yıllık evliliğinin neredeyse bitmesine neden olan ‘trajik bir hata’ yaptığını açıklamıştı. The Hollywood Reporter’a konuşan aktör, şu ifadeleri kullanmıştı:

Bazen işlerimi ailemin önüne koyuyorum ve bu bir daha yapmayacağım trajik bir hata.

İşte ünlü isimlerin aşk dövmeleri

“BİRBİRİMİZDEN GERÇEKTEN NEFRET EDİYORDUK”

Tüm bunların ardından Sylvester Stallone, 90’lı yılların Hollywood’unda en büyük savaşın ‘Rocky’ ve ‘Terminatör’ arasında olduğunu açıkladı. Stallone ve Arnold Schwarzenegger, ‘Cehennem Melekleri’ serisinde birlikte rol almadan uzun zaman önce, birbirlerinden pek de hoşlanmıyorlardı.

Pagesix’te yer alan habere göre; The Jonathan Ross Show’da konuşan 76 yaşındaki Sylvester Stallone, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

Aynı galakside olmaya bile dayanamıyorduk. Birbirimizden gerçekten ama gerçekten nefret ediyorduk.

Sylvester Stallone: Arnold Schwarzenegger ile aynı galakside olmaya dayanamıyorduk

“BU ROLÜ ONDAN ALIN”

Hatta Stallone, düşmanlıklarının film projeleri için kavga edecek kadar şiddetli olduğunu söyledi. Bu düşmanlık, Schwarzenegger’in (75) ‘Rambo’ yıldızını kötü üne sahip bir film olan, 1992 yapımı ‘Dur! Yoksa Annem Ateş Edecek’ hakkında kandırmasına yol açtı.

“Arnold oldukça zeki” diyen ünlü isim, “‘Bu filmi yapmak için sabırsızlanıyorum’ diyerek etrafta dolaşıyordu. Bunun üzerine ajansıma gittim, ‘Bu rolü ondan alın. Beni seçmelerini sağlayın’ dedim” şeklinde konuştu.

“ARNOLD GÜLÜYORDU”

Ve Stallone gerçekten de ‘Altın Kızlar’ aktrisi Estelle Getty’nin tabanca kullanan bir anneyi canlandırdığı komedide rol aldı. Ama hepsi Schwarzenegger’in şeytani planının bir parçasıydı.

“Rolü aldım ve ‘Bu ne saçma bir film böyle!’ dedim” ifadelerini kullanan aktör, “Arnold ise gülüyordu” diye ekledi.

Sylvester Stallone: Arnold Schwarzenegger ile aynı galakside olmaya dayanamıyorduk

“ÖDEŞTİK”

Şu anda yeni dizisi ‘Tulsa King’de yaşlanan bir gangster olan Dwight Manfredi’yi canlandıran Stallone, meslektaşının da 1994 yapımı, ‘Ufaklık’ adlı filmi dahil olmak üzere, başarısız projeleri olduğuna dikkat çekti.

Stallone, eski düşmanının yanı sıra Danny DeVito ile Emma Thompson’ın da başrollerini paylaştığı söz konusu komedi filminde; yaptığı bir deney sonucu hamile kalan ve sonunda bir kız bebek doğuran bir bilim adamını oynayan Arnold ile ilgili şöyle konuştu:

En azından bir filmde hamile rolünü oynamadım, Arnold! Seninle ödeştik.

Sylvester Stallone'nin anılarına servet!

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM