Survivor’da yokluk adasına giden yarışmacıdan dikkat çeken sözler!

Survivor'da yokluk adasına giden yarışmacıdan dikkat çeken sözler!

Survivor All Star’ın dün akşam yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyunu ve ada konseyi yaşandı. Survivor’da ünlüler ve gönüllüler dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Oylamada adı en fazla yazılarak eleme adayı olan ve yokluk adasına giden yarışmacı “Performans olarak düşüğüm arkadaşlarıma diyecek bir şey yok. Gideceğim bakalım beni ne karşılayacak soğuk, yağmur, yılan artık ne varsa…” sözleriyle dikkat çekti.

‘Survivor 2022 All Star’ tüm heyecanıyla devam ediyor. Üçüncü eleme adayı, haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu sonrası netlik kazandı. Survivor’ın dün akşam ekrana gelen bölümünde yarışmacılar dokunulmazlık ve ödül oyunu için parkura çıktı.

Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu öncesi kazanan takımın yemek ödülünden de yararlanacağı açıklandı. Üçüncü oyunu kazanmak için parkura çıkan ünlüler ve gönüllüler takımında yine ilk mücadeleyi kadınlar verdi. Sema’nın Nisa’ya karşı aldığı sayı ile dokunulmazlık oyununda kadınlar yarışını 8-6 skorla ünlüler kazandı.

Survivorda yokluk adasına giden yarışmacıdan dikkat çeken sözler

DOKUNULMAZLIĞI KAZANAN TAKIM BELLİ OLDU

İkinci turda erkekler karşı karşıya geldi. Oyuna hızlı başlayan ünlüler takımı Anıl’ın aldığı sayı ile öne geçerek avantaj elde etti. Nefes kesen oyun sırasında Adem ve Hikmet arasında tansiyon yine yükseldi. Batuhan’ın Berkan karşısında aldığı sayı ile erkekler mücadelesini gönüllüler takımı kazandı.

SEMBOL ATAKAN’A VERİLDİ

1-1 eşitlik sağlanmasından dolayı bu kez en iyiler mücadelesi yaşandı. 2-2- eşitliğin olmasından dolayı ise bayrak yarışı oynandı. Bayrak yarışında Seda-Atakan’ın sayısı ile gönüllüler takımı ödüllü dokunulmazlık oyununu kazandı. Dokunulmazlık sembolü ise hem 5/6 yapan hem de finali yapan Atakan’a verildi.

Survivorda yokluk adasına giden yarışmacıdan dikkat çeken sözler

AYŞE YOKLUK ADASINA GİTTİ

Üçüncü dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı gecenin sonunda ada konseyinde toplandı. Konseyde yarışmacılar adadan gitmesini istedikleri isimler için oylarını kullandı. Ünlüler takımında ismi yazılan yarışmacılar 5 oyla Ayşe ve 1 oyla Sude oldu. Bu sonuçla Ayşe Survivor’da bir kez daha eleme adayı olarak yokluk adasına giden yarışmacı oldu.

Survivorda yokluk adasına giden yarışmacıdan dikkat çeken sözler

“BENDE ÜZÜCÜ VE KÖTÜ BİR YER OLARAK KALDI ORASI”

Duygularını açıklayan Ayşe ,”Bu yokluk adasını alışkanlık haline getirmek beni üzüyor. Sürekli aynı yere gidip ne konuşacağını bilememek ya da aynı şeyleri konuşuyormuş gibi hissetmek üzücü. Bende üzücü ve kötü bir yer olarak kaldı orası. Beni yazmaktan başka çareleri yok performans olarak düşüğüm. Soğuk, yağmur, yılan hepsine hazırım bakalım beni ne karşılayacak”  ifadelerini kullandı.

Survivorda yokluk adasına giden yarışmacıdan dikkat çeken sözler

“UMARIM AĞIR BİR YAĞMURLA KARŞILAŞMAZSIN”

Acun Ilıcalı ise “Dominik’te hava bulutlu ve yarın da öyle gösteriyor. Umarım çok ağır bir yağmurla karşılaşmazsın” dedi.

Önceki HaberSörloth attı, Falcao bu sezon bir ilkle yanıt verdi!
Sonraki HaberPremier Lig’deki Londra derbisi nefesleri kesti