Survivor All Star’a veda eden Merve Aydın’ın oğlu ile duygusal buluşması

Survivor All Star'a veda eden Merve Aydın'ın oğlu ile duygusal buluşması

‘Survivor 2022 All Star’ yarışmasında ünlüler ve gönüllüler, 5 Mayıs Perşembe akşamı haftanın ilk dokunulmazlık mücadelesinde karşı karşıya gelmişti. Oyun sırasında Merve Aydın’ın aşil tendonu kopmuş ve hastaneye kaldırılmıştı. Ağır sakatlığı nedeniyle yarışmaya veda etmek zorunda kalan Aydın, Türkiye’ye döndü. İstanbul Havalimanı’nda sevenlerinin yoğun ilgisi ile karşı karşıya kalan ünlü isim, aylar sonra oğlu ve eşine kavuşunca duygusal anlar yaşadı.

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor, 5 Mayıs Perşembe akşamı 96’ncı bölümüyle ekranlara geldi. Dokunulmazlık heyecanı yaşanan gecede, Nisa ile eşleşen Merve Aydın, parkurda yaptığı ters bir hareket sonrasında bir anda yere yığıldı ve ‘Aşilim koptu’ diye çığlıklar atmaya başladı. İki takımdan da yarışmacılar Aydın’ın yanına koştu. Doktorların müdahalesi sırasında ise Merve’nin yanı sıra diğer yarışmacılar da gözyaşları içinde kaldı.

Merve acı içinde, ”Anne sana söz verdim!” şeklinde sözler sarf etti. Doktor Serhad Ömercikoğlu, Merve’ye, ”Aşilinde bir kopma var evet” dedi ve yarışmacı tedavi için hastaneye kaldırıldı.

Survivor All Stara veda eden Merve Aydının oğlu ile duygusal buluşması

“O DURUMDA BİLE ‘OYUNU KAZANIN’ DEDİ”

Merve Aydın’ın takım arkadaşlarından Batuhan, çok derinden bir acı hissettiğini belirterek “O durumda bile bana ‘Oyunu kazanın’ dedi. Ne oyunu! Gerçekten ağlamamak elde değil”  ifadelerini kullandı.

Ogeday: Kız arkadaşımın avukatı değilim

“MERVE İÇİN SURVIVOR MACERASI SONA ERDİ”

Tüm bunların ardından ada konseyinde açıklama yapan Acun Ilıcalı, “Kendisi ile uzun bir süre görüştüm. Çok talihsiz bir olay yaşandı. Hiçbirimizin aklından geçmeyen bu sakatlık belasının yarışmacılara ne kadar darbeler vurabileceğini gösteren bir olay. Merve’nin durumu ile ilgili bilgi vereceğim” dedi ve ekledi:

“Tarihi bir oyun, tarihi galibiyet. Kendisi ile uzun bir sürek konuşurken bir ağabeyi olarak ona bazı tavsiyelerde bulundum. Gözyaşları ile başlayan konuşmada bıraktığım son nokta iyi bir nokta oldu. Merve’nin yaşadığı ağır bir sakatlık. Canımızdan, sağlığımızdan daha değerlisi yok. Bu sakatlıkların en olumlu tarafı 1-2 ay sonra sağlığa kavuşulabilmesi. Sevgili Merve ile ilgili verebileceğim bilgi, Merve için Survivor macerası sona erdi. Bunu tahmin ettiğinizi biliyorum ama ‘Bir mucize var mı?’ diye soruyorsanız böyle bir şey olmadı. Devam etme şansının olmadığı net olarak gözüküyor.”

MURAT CEYLAN ZİYARETE GİTTİ

Yarışmaya veda eden Merve Aydın’ı ilk olarak Survivor’ın sunucusu Murat Ceylan ziyaret etti. Hastaneye ‘geçmiş olsun’a giden Ceylan paylaştığı fotoğrafın altına, “Büyük bir şansızlık, çok üzüldüm böyle bir veda olmamalıydı. Emeğin ve tüm çaban için teşekkürler Merve’m! En hızlı şekilde iyileşmen dileğiyle” mesajını düştü.

Survivor All Stara veda eden Merve Aydının oğlu ile duygusal buluşması

İSTANBUL’A DÖNDÜ

Ardından Merve Aydın, Dominik’ten İstanbul’a geldi. Survivor hayatı bilen ünlü yarışmacıyı İstanbul Havalimanı’nda ailesi ve sevdikleri karşıladı. Tekerlekli sandalye ile yolcu çıkış kapısına gelen Merve Aydın’ın oğlunu kucakladığı anlarda duygusal anlar yaşadığı görüldü.

TEZAHÜRATLAR EŞLİĞİNDE GELDİ

Merve Aydın’ı hayranları tezahüratlar eşliğinde karşıladı. Oğlu ve eşine sarıldığı sırada sevenlerinin alkışlarını alan Aydın gördüğü ilgi karşısında duygulandı. Oğlu Barlas’ı öpmeye doyamayan Merve Aydın daha sonra eşine sarılarak hasret giderdi.

Survivor All Stara veda eden Merve Aydının oğlu ile duygusal buluşması

“BİR AMELİYAT OLUP GELECEĞİM”

Sabah saatlerinde sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşan Aydın, hasta yatağından takipçilerine seslendi. Ünlü isim, “Herkese günaydın. Konuşulacak çok şey var ama ben bir ameliyat olup geleceğim. Hepinizi çok seviyorum. Bana dua etmeyi unutmayın” ifadelerini kullandı.

Annesini kaybetti

Önceki HaberUzay konseptli konser
Sonraki HaberRay J’den yıllar sonra gelen kaset itirafı: Kim Kardashian’la sözleşme yaparak yayınladık!