Ana SayfaMagazinŞükrü Özyıldız gönlünü Büşra Cebe'ye kaptırdı! 'Yakalandık'

Şükrü Özyıldız gönlünü Büşra Cebe’ye kaptırdı! ‘Yakalandık’

Şükrü Özyıldız, başrolünde yer aldığı ‘Alice’ müzikalindeki dansçı Huri Murphy ile ayrılığın ardından yeni sevgilisiyle objektiflere takıldı. Bir süredir hayatında kimse olmayan yakışıklı oyuncu, önceki gün meslektaşı Büşra Cebe ile Etiler’de bir mekana gelip, yaklaşık üç saat sohbet etti. İkili, mekan içerisinde zaman zaman romantik anlar da yaşadı.

UMUT ÜNVER / MİLLİYET
Şükrü Özyıldız, nişanlısı Rabia Yaman’dan 2018’de ayrılmıştı. ‘Alice’ müzikalinde ‘Şapkacı’yı canlandıran Özyıldız, 2019 yılında gösterinin koreografı Beryhan Murphy’nin dansçı kızı Huri Murphy ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Çift, geçtiğimiz yıl sessiz sedasız ayrılık kararı aldı. Şükrü Özyıldız ve Huri Murphy’nin fikir ayrılıkları yaşadığı öğrenildi.

Huri Murphy, Yıldız Teknik Modern Dans Bölümü’nden mezun olduktan sonra Rotterdam Dans Akademisi’nde okudu. Ardından ‘Leeds Northern School of Contemporary Dance’i bitirdi. MDTist adlı toplulukta dans ediyor.

Şükrü Özyıldız gönlünü Büşra Cebeye kaptırdı Yakalandık

“AYNAYA ÇOK AZ BAKIYORUM”

Ünlü oyuncu, geçtiğimiz aylarda ‘Yasemin Şefik +1’ isimli podcast programına konuk oldu. Dijital platformda yayınlanan ‘Aşk Taktikleri’ filmiyle gündemde olan Şükrü Özyıldız, “Aynaya çok az bakıyorum. Evde geçen bir arkadaşım fark etti, sadece banyoda ayna var. Ben de giysi odasına bir tane aldım. Aynaya bakan biri değilim” dedi.

Şükrü Özyıldız gönlünü Büşra Cebeye kaptırdı Yakalandık

“ÇOK DIŞARI ÇIKIYORUM AMA PAYLAŞMIYORUM”

Yasemin Şefik’in “Seninle hiç dışarıda karşılaşmıyorum. Eğlenmeye çıkmaz mısın?” sorusuna yakışıklı oyuncu, “Aslında çok çıkıyorum. Sadece bunu paylaşmayı sevmiyorum. Bunun tanınmış kişi olmakla da ilgisi yok. Eskiden de böyleydim. Hatta zamanında Messenger’da takılırken, hep çevrimdışı olurdum” açıklamasıyla dikkat çekti.

Şükrü Özyıldız: Müsaadenizle ben sezonu açıyorum

DEMET ÖZDEMİR’E ÖVGÜ

Öte yandan Rumelihisarı’nda görüntülenen Şükrü Özyıldız, Özdemir ile başrolü paylaştığı ‘Aşk Taktikleri’ filmi hakkında konuşarak, “Onun için de çok heyecanlıyım, çok da güzel bir film oldu. Demet çok iyi bir oyuncu, çok iyi bir partner” ifadelerini kullanmıştı.

Şükrü Özyıldız gönlünü Büşra Cebeye kaptırdı Yakalandık

ÖZYILDIZ’IN YANAĞINI OKŞADI

Şükrü Özyıldız, kendisi gibi oyuncu olan Büşra Cebe’ye gönlünü kaptırdı. Önceki gün Etiler’deki bir mekana baş başa gelen çift, üç saat sohbet etti. Mekan içerisinde ara ara Şükrü Özyıldız’ın yanağını okşadığı görülen Cebe, çıkış kapısında görüntülendiğini fark edince panikledi. Sevgilisinin kolunu bırakan Cebe, şaşkınlık içerisinde ne yapacağına karar veremedi.

Şükrü Özyıldız gönlünü Büşra Cebeye kaptırdı Yakalandık

SEVGİLİSİNİN AKSİNE RAHAT TAVIRLAR SERGİLEDİ 

“Yakalandık” dediği duyulan Cebe’nin aksine Şükrü Özyıldız, rahat tavırlarıyla dikkat çekti. “Birliktelik hayırlı olsun, ne zamandır berabersiniz?” sorularını Özylıdız,” Teşekkür ederim arkadaşlar” diye geçiştirdi. Çift, sonrasında Etiler sokaklarında gözlerden kayboldu.

Şükrü Özyıldız gönlünü Büşra Cebeye kaptırdı Yakalandık
'O tekliften sonra lokantadan kaçtık!'

 

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM