Ana SayfaMagazinSon dakika: Survivor'da herkes gözyaşlarına boğuldu! Acun Ilıcalı: Kelimeleri kullanırken bile zorlandığım...

Son dakika: Survivor’da herkes gözyaşlarına boğuldu! Acun Ilıcalı: Kelimeleri kullanırken bile zorlandığım bir konsey

Survivor All Star’ın yeni bölümünün fragmanı yayınladı. Yeni bölümden kesitlerin yer aldığı videoda Merve’nin sakatlığı ve gözyaşlarına boğulan yarışma arkadaşları dikkat çekiyor. Acun Ilıcalı “Kelimeleri kullanırken bile zorlandığım bir konseydeyiz” sözlerini kullanıyor. İşte detaylar…

Dokunulmazlık oyununda Merve’nin yaşadığı sakatlık yeni bölüme damga vuruyor. Merve’nin acılar içinde kıvranırken ‘Bitti. Anne sana söz verdim.” diye bağırdığı duyuluyor. Bu esnada Survivor yarışmacılar da gözyaşlarına boğuluyor.

Acun Ilıcalı’nın “Kelimeleri kullanırken bile zorlandığım bir konseydeyiz” dediği görülüyor. Bu da akıllara Merve yarışmaya veda mı ediyor? sorusunu getiriyor.

Adem “Takımlar değiştikten sonra oradaki kadınların da erkeklerinde bana karşı bir değişimleri olduğunu görüyorum.” sözlerine yer veriyor. 

Yaşanan gelişmelerin detayları Survivor’ın yeni bölümü ile ortaya çıkacak.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Acun Ilıcalı salı günü Survivor’a veda eden son ismi açıkladı. Hafta boyunca gerçekleştirilen dört dokunulmazlık oyununun üçünü gönüllüler, birini ise ünlüler kazanmıştı. Yokluk adasına giden eleme adayları da; Evrim, Barış, Ayşe ve Sude oldu. Adaya veda eden isim ise Barış Murat Yağcı oldu.

 

 

Exit mobile version