Son dakika: Survivor’da Ayşe’nin zor anları! Sema tepki göstedi

Son dakika: Survivor'da Ayşe'nin zor anları! Sema tepki göstedi

Gelen son dakika haberine göre; Survivor’ın yayınlanan yeni bölümünüde yarışmacılar zorlu bir parkurda mücadele verdi. Midesi bulanan Ayşe oyunu tamamlayamacağınca Sema’dan tepki geldi. İşte detaylar…

Survivor All Star’da haftanın 2. dokunulmazlık oyununun heyecanı yaşanırken oldukça zorlayıcı parkurda yarışmacılar zor anlar yaşadı. Yarıştığı esnada Ayşe kendisini iyi hissetmediğini söyleyerek oyundan çekildi. Takım arkadaşlarının hemen yanına koştuğu Ayşe,  “Hayır başım çok kötü hareket edemiyorum. Özür dilerim keyfi bırakmadım. Fırlacağım diye korktuğum için” sözlerini kullandı.

Sema ise bu yaşananlara tepkiliydi. Ayşe’nin geçirdiği rahatsızlığa uzaktan bakan Sema, “Oyunun amacı bu zaten. Şimdi ne olacak başının dönmesi gerekiyor onun. Bizim bulanmıyor mu midemiz?” dedi.

Son dakika: Survivorda Ayşenin zor anları Sema tepki göstedi
Acun Ilıcalı açıkladı, 2 yarışmacı adaya veda etti

SURVIVOR’DA İKİ VEDA BİRDEN

Acun Ilıcalı önceki gün konseyde yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı: Kendisi ile uzun bir süre görüştüm. Çok talihsiz bir olay yaşandı. Hiçbirimizin aklından geçmeyen bu sakatlık belasının yarışmacılara ne kadar darbeler vurabileceğini gösteren bir olay. Merve’nin durumu ile ilgili bilgi vereceğim. Tarihi bir oyun, tarihi galibiyet. Kendisi ile uzun bir sürek konuşurken bir ağabeyi olarak ona bazı tavsiyelerde bulundum. Gözyaşları ile başlayan konuşmada bıraktığım son nokta iyi bir nokta oldu. Merve’nin yaşadığı ağır bir sakatlık. Canımızdan, sağlığımızdan daha değerlisi yok. Bu sakatlıkların en olumlu tarafı 1-2 ay sonra sağlığa kavuşulabilmesi. Sevgili Merve ile ilgili verebileceğim bilgi, Merve için Survivor macerası sona erdi. Bunu tahmin ettiğinizi biliyorum ama ‘Bir mucize var mı?’ diye soruyorsanız böyle bir şey olmadı. Devam etme şansının olmadığı net olarak gözüküyor.

Bir kötü haberim daha var. Gönüllüler takımından Parviz gözetim altındaydı. Çok garip bir şekilde sorunu aşildi. Doktorumuz kalıcı hasar olması durumundan dolayı yarışmaya devam edemeyeceğini söyledi. Parviz, Survivor All Star’a devam edemeyecek.

Önceki HaberMelih Saatçı, Hatayspor – Trabzonspor maçını değerlendirdi
Sonraki HaberAnadolu Efes kazandı, Yalovaspor lige veda etti