Ana SayfaMagazinSon dakika: Survivor'da Ayşe'nin zor anları! Seda tepki göstedi

Son dakika: Survivor’da Ayşe’nin zor anları! Seda tepki göstedi

Gelen son dakika haberine göre; Survivor’ın yayınlanan yeni bölümünde yarışmacılar zorlu bir parkurda mücadele verdi. Midesi bulanan Ayşe oyunu tamamlayamayınca Seda’dan tepki geldi. İşte detaylar…

Survivor All Star’da haftanın 2. dokunulmazlık oyununun heyecanı yaşanırken oldukça zorlayıcı parkurda yarışmacılar güçlük yaşadı. Yarıştığı esnada Ayşe kendisini iyi hissetmediğini söyleyerek oyundan çekildi. Takım arkadaşlarının hemen yanına koştuğu Ayşe,  “Hayır başım çok kötü hareket edemiyorum. Özür dilerim keyfi bırakmadım. Fırlacağım diye korktuğum için” sözlerini kullandı.

Seda ise bu yaşananlara tepkiliydi. Ayşe’nin geçirdiği rahatsızlığa uzaktan bakan Sema, “Oyunun amacı bu zaten. Şimdi ne olacak başının dönmesi gerekiyor onun. Bizim bulanmıyor mu midemiz?” dedi.

Son dakika: Survivorda Ayşenin zor anları Seda tepki göstedi

YAŞANANLAR KONSEYE DE DAMGA VURDU

Yaşananlar konseyde de gündemdeydi. Acun Ilıcalı Seda ve Ayşe’ye söz hakkı vererek olayı bir de onlardan dinlemek istedi.

İletişim oyunlarında hassas olduğunu söyleyen Seda “Ben kendimi biliyorum iletişim oyunlarında elim ayağıma dolaşıyor. Çok sinirlendim. Oyunun amacı baş dönmesi. Ve benim herkesten çok başım dönüyor sağlık sorunum ile ilgili. Sonrasında olan şeyler beni daha çok sinirlendirdi. Tamamen dağıldım ve hiçbir şey yokmuş gibi ağlayan Ayşe’nin karşıdan gülerek gelmesi beni daha da çok kışkırttı.” dedi.

Bu oyun benim için çok önemliydi. Çok korktu ama gelirken lakayt bir şekilde koşarak geldi.

Son dakika: Survivorda Ayşenin zor anları Seda tepki göstedi

Ayşe ise “Seda ablanın bağırma seslerini duyunca ağlarken bile özür diledim. Durdurulmasını istemedim ama vücudum kilitlendi. Ayağa kalkmaya çalıştım ama kalbim sıkışmaya başladı. Oyuna tekrar başlanacak dendiğinde, bırakayım demedim. Tekrar baş dönmesi yaşadım ve manevra çizerek çıktım dengenin üstüne. Sayıyı geriden gelerek aldım. Can havliyle bitsin diye attığım için mi oldu bilmiyorum.” dedi.

Acun Ilıcalı da konuya dair bir değerlendirme yaparak, “Oyun durdurulmasa kaybedecektin. Acaba kazanmama rağmen sayı onun hakkıdır mı demeliydin diye düşünüyorum.” dedi.

Acun Ilıcalı açıkladı, 2 yarışmacı adaya veda etti

SURVIVOR’DA İKİ VEDA BİRDEN

Acun Ilıcalı önceki gün konseyde yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı: Kendisi ile uzun bir süre görüştüm. Çok talihsiz bir olay yaşandı. Hiçbirimizin aklından geçmeyen bu sakatlık belasının yarışmacılara ne kadar darbeler vurabileceğini gösteren bir olay. Merve’nin durumu ile ilgili bilgi vereceğim. Tarihi bir oyun, tarihi galibiyet. Kendisi ile uzun bir sürek konuşurken bir ağabeyi olarak ona bazı tavsiyelerde bulundum. Gözyaşları ile başlayan konuşmada bıraktığım son nokta iyi bir nokta oldu. Merve’nin yaşadığı ağır bir sakatlık. Canımızdan, sağlığımızdan daha değerlisi yok. Bu sakatlıkların en olumlu tarafı 1-2 ay sonra sağlığa kavuşulabilmesi. Sevgili Merve ile ilgili verebileceğim bilgi, Merve için Survivor macerası sona erdi. Bunu tahmin ettiğinizi biliyorum ama ‘Bir mucize var mı?’ diye soruyorsanız böyle bir şey olmadı. Devam etme şansının olmadığı net olarak gözüküyor.

Bir kötü haberim daha var. Gönüllüler takımından Parviz gözetim altındaydı. Çok garip bir şekilde sorunu aşildi. Doktorumuz kalıcı hasar olması durumundan dolayı yarışmaya devam edemeyeceğini söyledi. Parviz, Survivor All Star’a devam edemeyecek.

Aşil tendonu kopan Survivor Merve Aydın'ın sağlık durumu

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM