Salı, Temmuz 16, 2024
Ana SayfaGündemSon dakika... İstanbul'da nefes kesen operasyon! Shamil Amirov böyle yakalandı

Son dakika… İstanbul’da nefes kesen operasyon! Shamil Amirov böyle yakalandı

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada mavi bültenle aranan Shamil Amirov‘un yakalandığını açıkladı.

Haberin Devamı

class=’medyanet-inline-adv’>

Operasyon hakkında detayları da paylaşan Bakan Yerlikaya, operasyonu düzenleyen polis ekiplerini de tebrik etti.

‘Ülkemizi uluslararası ve ulusal organize suç örgütlerinden temizlemeye kararlıyız.’ diyen Bakan Yerlikaya, ‘Bir bir yakalayıp Adalete teslim edeceğiz.’ ifadelerini kullandı.

Son dakika... İstanbulda nefes kesen operasyon Shamil Amirov böyle yakalandı

OPERASYONUN AYRINTILARI

Operasyonun detaylarını da paylaşan Yerlikaya şunları söyledi; Mavi Bülten’le aranan ve Rusya’da faaliyet gösteren “Thieves in Law” Organize Suç Örgütü Yöneticilerinden “Shamil Amirov” İstanbul’da yapılan “KAFES-15” Operasyonuyla yakalandı.

Uluslararası ve ulusal organize suç odaklarıyla, zehir tacirleriyle mücadelemiz artarak devam edecek. Nefeslerini keseceğiz.

* İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce organize suç örgütü üyesi olduğu ve dolandırıcılık suçundan İnterpol tarafından hakkında Mavi bülten çıkarılan Shamil AMIROV’un İstanbul Sarıyer’de yaşadığı tespit edilmiş ve Kafes-15 operasyonuyla yakalanmıştır.

Haberin Devamı

class=’medyanet-inline-adv’>

Operasyonu düzenleyen Kahraman Polislerimizi tebrik ediyorum. Ülkemizi uluslararası ve ulusal organize suç örgütlerinden temizlemeye kararlıyız. Bir bir yakalayıp Adalete teslim edeceğiz.

En Son Okunanlar

En Çok Okunanlar