Ana SayfaMagazinSinan Akçıl'dan Aleyna Kalaycıoğlu açıklaması: Nazar değdiğine inanıyorum

Sinan Akçıl’dan Aleyna Kalaycıoğlu açıklaması: Nazar değdiğine inanıyorum

Şarkıcı kimliğinin yanı sıra söz yazarı ve besteci de olan Sinan Akçıl, önceki gece Bakırköy’de bir mekanın açılış gecesine katıldı. Geçtiğimiz haftalarda Aleyna Kalaycıoğlu ile haklarında çıkan aşk iddialarını doğrulayan Akçıl, son olarak “Her kahramanın kalbini dolduran bir prenses vardır” açıklamasında bulundu.

HÜSEYİN ALTUN/ MİLLİYET

Şarkıcı Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, 1 Ocak 2019 tarihinde Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da nikâh masasına oturmuştu. Dokuz ay evli kalan çift, ani bir kararla boşanmıştı. Birbirlerinden uzak kalmaya dayanamayan ikili, yeniden bir araya gelmiş ve Şubat 2021’de ikinci kez nikâh masasına oturmuştu. Ancak bu birliktelik de uzun sürmemiş ve ünlü çift 11 Mayıs 2022 tarihinde boşanmıştı.

“ALEYNA TİLKİ’Yİ GEÇECEK”

Akçıl, son olarak Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu ‘Survivor 2021’ programı ile ünlenen Aleyna Kalaycıoğlu ile single çıkarmıştı. Ünlü şarkıcı, yarışma sonrası şarkıcılığa adım atan Aleyna hakkında, “Çok güzel sesi var, Aleyna Tilki’yi geçecek” açıklamasını yapmıştı. Kalaycıoğlu, bu sözler sonrası popçunun konserinde kısa süreli olarak sahne almıştı. İkili, son olarak Aleyna Kalaycıoğlu’nun doğum günü için Paris’e gitmişti.

Sinan Akçıldan Aleyna Kalaycıoğlu açıklaması: Nazar değdiğine inanıyorum

“İŞLE İLGİLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM”

Tüm bu yaşananlardan sonra Sarıyer’de görüntülenen Burcu Kıratlı, Akçıl ve Kalaycıoğlu hakkında şu ifadeleri kullanmıştı:

Paris’e gitmelerinin işle ilgili olduğunu düşünüyorum. Annesi ile daha önce şarkı istemeye de gelmişlerdi, ‘Sinan abi’ diyordu. Hevesli bir kız, bence güzel bir iş birliği yapacaklar.

“O HABERLERE ÇOK GÜLDÜK”

Özel hayatı hakkında konuşan ünlü oyuncu, “Geçtiğimiz günlerde nikâh şahidim Mustafa Bey ile çıkan aşk haberleri de gerçeği yansıtmıyor. Eski komşum ve çok yakın arkadaşım. O haberlere çok güldük, kesinlikle öyle bir şey yok” açıklamasını yapmıştı.

Sinan Akçıldan Aleyna Kalaycıoğlu açıklaması: Nazar değdiğine inanıyorum

“AŞK HABERLERİNDEN RAHATSIZ DEĞİLİM”

Önceki gece, söz ve müziği Sinan Akçıl’a ait olan Talha Yıldırım’ın seslendireceği ‘Tektaş’ şarkısının klip çekimi gerçekleşti. Klip çekimi esnasında sorulara yanıt veren Sinan Akçıl, muhabirlerin, “Paris tatili nasıl geçti?” sorusuna verdiği “Aleyna çok yetenekli. Her zaman da arkasındayım. Paris’te doğum günleri kutlanabilir. Bu gayet normal” cümleleri ile güldürdü ve şöyle devam etti:

Ben bu aşk haberlerinden rahatsız değilim. Güzel bir birlikteliğimiz var, doğrudur. Çok mutluyuz.

“BURCU YALAN SÖYLÜYOR”

Şarkıcı, Burcu Kıratlı’nın, “Aleyna annesiyle Sinan’dan şarkı istemeye gelmişti. Sinan’a, ‘Abi’ diyordu” cümleleri ile ilgili sorulara, “Bir kez geldi annesiyle zaten. Burcu yalan söylüyor. Abi falan demedi Aleyna bana” dedi.?

Sinan Akçıldan Aleyna Kalaycıoğlu açıklaması: Nazar değdiğine inanıyorum

“BİR MAĞDURİYET VARSA GEREKENİ YAPARIZ”

Sinan Akçıl, önceki gece Bakırköy’de bir mekanın açılış gecesinde sahne aldı. Geçtiğimiz günlerde Aylin Coşkun’un, “Sinan Akçıl paramı aldı, şarkıyı vermedi” açıklaması hakkında konuşan şarkıcı, “Herkes bir şeyler konuşuyor. Ben sadece çalışıyorum, yardımcıma sordum nedir bu işin aslı diye eğer ki bir mağduriyet varsa gereğini yaparız. Ben onları hatırlayacak değilim, bana hatırlatılacak. Sadece yazmakla meşgulüm” cevabını verdi.

Aylin Coşkun'dan Sinan Akçıl'a...

“HER KAHRAMANIN KALBİNİ DOLDURAN PRENSES VARDIR”

Sinan Akçıl, geçtiğimiz aylarda Aleyna Kalaycıoğlu ile sık sık görüntülenmeye başlamıştı. Ardından da haklarında çıkan aşk iddialarını doğrulamıştı. Gazetecilerin aşk sorularını da yanıtlayan Akçıl “Ben artık ‘hayatımda birisi var mı?’ sorusuna cevap vermek istemiyorum. Nazar değdiğine inanıyorum. Ama şunu söyleyebilirim, sadece hH

Sinan Akçıldan Aleyna Kalaycıoğlu açıklaması: Nazar değdiğine inanıyorum
Sinan Akçıl'dan Ferhat Göçer açıklaması

 

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM