Şeyma Subaşı, Mohammed Alsaloussi’ye aşkını haykırdı!

Şeyma Subaşı, Mohammed Alsaloussi'ye aşkını haykırdı!

Bir dargın bir barışık aşk yaşadığı Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile nikah masasına oturma hazırlığı yapan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, sevgilisini etiketleyerek yaptığı paylaşımla adından söz ettirdi. Meedo ile fotoğraflarını peş peşe paylaşan ünlü isim, adeta aşkını haykırarak; “Partnerim olarak hayatımda olduğun için minnettarım” diye yazdı.

Geçtiğimiz aylarda Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ayrıldıklarını duyuran fenomen isim Şeyma Subaşı, “Sizlerin de bildiği ve tanık olduğu gibi yaklaşık 1.5 senedir Meedo Alsaloussi ile yaşadığımız birlikteliğimizi, karşılıklı anlaşarak sonlandırma kararı aldık. Her ilişkide olabileceği gibi biz de yaşadığımız anlaşmazlıklar sonucu ilişkimizi sürdüremeyeceğimize karar verip saygı çerçevesinde yollarımızı ayırdık. Aldığımız bu karar ve yaşadığımız hassas sürece siz değerli takipçilerim ve basın mensuplarının saygı ve anlayışını rica ediyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Şeyma Subaşı, Mohammed Alsaloussiye aşkını haykırdı

Ancak bir dargın bir barışık çiftin bu ayrılıkları da uzun sürmemiş, ikilinin barıştığı öğrenilmişti. Subaşı’nın kızı Melisa’nın, Meedo ile Louvre Müzesi’nin önünde çekilen fotoğrafı gündeme bomba gibi düşmüştü. Wewontliemagnew’deki habere göre çift Paris’te lüks bir otelde beraber kalıyordu. Ünlü çift, bunun ortaya çıkmasından kısa süre sonra sosyal medya hesaplarından birlikte paylaşım yaparak haberleri doğrulamıştı.

DAVETİYESİNİ PAYLAŞTI

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde ise olarak Mısırlı iş insanı sevgilisi Meedo ile evlilik davetiyesini takipçilerinin beğenisine sunmuştu. “Mutluluğunu artık sosyal medya hesabından paylaşma Şeyma” diye kendini uyaran sosyal medya fenomeni, “Mutluluk bir seçimdir ve ben bu şekilde çok mutluyum. Çok heyecanlıyım” diyerek evleneceğini duyurmuştu.

Şeyma Subaşı Miami'den paylaştı

“SENİ ÇOK SEVİYORUM”

Tüm bunların ardından 32 yaşındaki Şeyma Subaşı, 3 milyon takipçici bulunan Instagram hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Mısırlı sevgilisiyle yeni pozlarını paylaşan ünlü isim, adeta aşkını haykırdığı gönderisine şu mesajı yazdı:

Aşktan daha büyük bir şey var mıdır? Basit bir cevapla, evet vardır. Minnettarlık. Birine minnettar olmak; ne onun, ne de sizin birbirinizi yargılamamanız demektir. Meedo, seni çok seviyorum. Ve bundan daha fazlası; partnerim olarak, en iyi arkadaşım olarak, erkeğim olarak hayatımda olduğun için minnettarım…

Subaşı’nın kısa sürede 40 binden fazla beğeni alan paylaşımının yorumlarını sınırlandırması da dikkatlerden kaçmadı.

Şeyma Subaşı, Mohammed Alsaloussiye aşkını haykırdı

“BENİ AİLEMDEN İSTEDİ”

Öte yandan Subaşı, geçtiğimiz sene YouTube kanalından ayrılmadan öne Alsalouissi ile yaptıkları evlilik hazırlıklarına dair açıklamalarda bulunmuştu. Bodrum’da aile tatili yaptıklarını belirten Subaşı, anne ve babasının Mohammed Alsaloussi’yi çok sevdiğini ve iyi anlaştıklarını söylemişti. “İsteme oldu aslında. Meedo beni ailemden istedi” diyen Subaşı, Bodrum’da daha fazla yakınlaştıklarını ifade etmişti.

Esprili bir dille, “Herkes evlilik ne zaman diye soruyor. Evlilik kadar kafanıza taş düşsün” şeklinde konuşan Subaşı, “Belki de evlendik. Nereden biliyorsunuz?” diyerek, evliliğe bu kadar anlam yüklemenin mantıklı olmadığını ima etmişti. Düğün ile ilgili de açıklama yapan Subaşı, düğünü önce Ibiza’da yapmayı düşündüklerini ancak çok fazla acele etmemek için iptal etme kararı aldıklarını söylemişti.

Mohammed Alsaloussi, Şeyma Subaşı ve Melisa'nın ismini koluna kazıttı

Önceki HaberHande Erçel, Kerem Bürsin ve Demet Özdemir’i duyunca gerildi!
Sonraki HaberEce Erken: Haksızlar kendini mağdur ilan etmiş, siz de inanmışsınız!