Ana SayfaMagazinŞevval Şahin'den yeni pozlar

Şevval Şahin’den yeni pozlar

Magazin dünyasında son dönemin en çok konuşulan isimlerinden olan Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin, her yaptığıyla gündeme gelmeyi başarıyor. Ünlü manken, son olarak yeni karelerini takipçilerinin beğenisine sundu. Derin dekolteli elbisesiyle poz veren Şahin, kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

Yılın yarısını seyahat ederek geçiren Şevval Şahin, uçak yolculuğundan yorulduğunu dile getirmişti. Bir aydır İstanbul’da kalan 2018 Türkiye Güzeli, geçtiğimiz günlerde şunları söylemişti:

İstanbul’da olmak iyi geldi. Bayağı keyifliyim. Yeni projeler var. Onları planlıyorum, arkadaşlarımla vakit geçiriyorum. Zırt pırt uçmak beni yormuş. Bir süre bir yerde sabit kalmak istediğim için geçen hafta Paris’e bile gitmedim

“ŞU AN SABİT KALMAK BANA FAYDALI”

Genç model, “Seyahat etmekten yoruldum, Paris’e bile gidemiyorum” şeklindeki mesajının yanlış anlaşıldığını savunup, “Demek istediğim; İstanbul’da olmaktan çok mutluyum, şu an zırt pırt uçmak insanı yoruyor. Şu an sabit kalmak bana faydalı. Öyle bir şey demedim. Sosyal medyadaki yorumları okumuyorum, eskiden okurdum” şeklinde konuşmuştu.

Şevval Şahinden yeni pozlar

“OYUNCULUK OLABİLİR”

Manken Şevval Şahin, geçtiğimiz günlerde ise Nişantaşı’nda görüntülenmişti. Oyunculuk teklifleri aldığını söyleyen Şahin, “İki kere oyunculuk teklifi geldi ama bu işe girmekten korktum. Öncelikle düzgün bir eğitim almak isterim. Oyunculuk yapmam demiyorum, olabilir” diye konuşmuştu.

“TEHDİT ETMİYOR”

İsmi aşk haberleriyle anılan Şahin, çıkan iddiaları yalanlamıştı. “Hepsi arkadaşım” diyen Şahin, “Olsa bilirsiniz zaten. Şu an öyle bir şey yok” demişti. Eski sevgilisi Yiğit Marcus Aral tarafından tehdit aldığı iddia edilen Şahin, “Tehdit falan etmiyor. O de ben de kendi hayatımıza bakıyoruz. Dava falan açmadım. Çıkan haberler doğru değil. Şantaj haberleri tamamen yalan” ifadelerini kullanmıştı.

“ŞUAN KENDİMİ GELİŞTİRİYORUM”

Türkçesi zaman zaman sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştirilen Şahin, “Diksiyon eğitimi almayı düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Şu an kendi kendimi geliştiriyorum. Türkçe kitaplar okuyorum. Diksiyon eğitimi almadım ama alabilirim” diye yanıt vermişti.

Pakistanlı eski sevgilisini takibe aldı!

“KUSURSUZ”

Ünlü isim, son olarak 407 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından yeni pozlarını yayınladı. Derin dekolteli elbisesiyle objektif karşısına geçen Şahin, peş peşe yayınladığı karelerine “Hola Ibiza” notunu yazarak, mor kalp emojisi ekledi.

Kısa sürede 9 bine yakın beğeni alan modelin bu gönderisine, “Kusursuz”, “Çok güzel olmuşsun” ve “Bir elbise bu kadar mı güzel taşınır?” şeklinde yorumlar geldi.

Şahin’in mor elbiseli pozları, kısa sürede sosyal medyada gündem olmayı başardı.

Şevval Şahinden yeni pozlar

EKLERE ‘ECLAIR’ DEDİ

Öte yandan Şahin, geçtiğimiz haftalarda da aktif olarak kullandığı Instagram hesabından beğendiği bir kutu ekleri takipçileriyle paylaşmıştı.

Şevval Şahin’in yaptığı bu paylaşıma, “Hayatımda yediğim en en en iyi eclair delireceğim bütün kutuyu şimdi bitirebilirim” notunu düştü. Şahin’in eklere “eclair” demesi çok konuşulmuştu.

Şevval Şahinden yeni pozlar

‘EKLER’ ELEŞTİRİSİNE YANIT GELDİ!

Kendisine yapılan eleştiriye karşı boş durmayan Şevval Şahin, yaptığı yeni bir paylaşımda, “Şimdi tüm problem ekleri İngilizce ve Fransızca’da olduğu gibi eclair diye yazdım diye mi?” ifadesini kullanarak kendisini tiye alanlara yanıt vermişti.

“BEYNİME ÖYLE KAYIT OLMUŞ”

Şahin ayrıca “Beynime öyle kayıt olmuş, hızlıca öyle yazdım ne yapayım, abartmayın” diyerek eklemişti. Ünlü manken, ‘eclair’ kelimesinin anlamının Vikipedi’den alınan bir görüntüsünü de paylaşmıştı.

'İnsanlar bunu özentilik olarak algılıyor'

'Genç kızlar pek özenmesin'

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM