Şevval Şahin Bodrum’da! Tatil pozlarını paylaştı

Şevval Şahin Bodrum'da! Tatil pozlarını paylaştı

Magazin dünyasında son dönemin en çok konuşulan isimlerinden olan Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin, hem özel hayatıyla, hem de paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiriyor. Ünlü manken, son olarak yeni karelerini takipçilerinin beğenisine sundu. Bodrum tatilinde objektiflere poz veren Şahin, kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Her yaptığıyla adından söz ettirmeyi başaran Şevval Şahin, yılın yarısını seyahat ederek geçirdiği için uçak yolculuğundan yorulduğunu söylemişti. 2018 Türkiye Güzeli, geçtiğimiz haftalarda aylarda şöyle konuşmuştu:

İstanbul’da olmak iyi geldi. Bayağı keyifliyim. Yeni projeler var. Onları planlıyorum, arkadaşlarımla vakit geçiriyorum. Zırt pırt uçmak beni yormuş. Bir süre bir yerde sabit kalmak istediğim için geçen hafta Paris’e bile gitmedim.

Şevval Şahin Bodrumda Tatil pozlarını paylaştı

“ŞU AN SABİT KALMAK BANA FAYDALI”

Genç model, “Seyahat etmekten yoruldum Paris’e bile gidemiyorum” şeklindeki mesajının yanlış anlaşıldığını savunup, “Demek istediğim; İstanbul’da olmaktan çok mutluyum, şu an zırt pırt uçmak insanı yoruyor. Şu an sabit kalmak bana faydalı. Öyle bir şey demedim. Sosyal medyadaki yorumları okumuyorum, eskiden okurdum” şeklinde konuşmuştu.

“OYUNCULUK OLABİLİR”

Manken Şevval Şahin, geçtiğimiz günlerde ise Nişantaşı’nda görüntülenmişti. Oyunculuk teklifleri aldığını söyleyen Şahin, “İki kere oyunculuk teklifi geldi ama bu işe girmekten korktum. Öncelikle düzgün bir eğitim almak isterim. Oyunculuk yapmam demiyorum, olabilir” diye konuşmuştu.

Pakistanlı eski sevgilisini takibe aldı!

“TEHDİT ETMİYOR”

İsmi aşk haberleriyle anılan Şahin, çıkan iddiaları yalanlamıştı. “Hepsi arkadaşım” diyen Şahin, “Olsa bilirsiniz zaten. Şu an öyle bir şey yok” demişti. Eski sevgilisi Yiğit Marcus Aral tarafından tehdit aldığı iddia edilen Şahin, “Tehdit falan etmiyor. O de ben de kendi hayatımıza bakıyoruz. Dava falan açmadım. Çıkan haberler doğru değil. Şantaj haberleri tamamen yalan” ifadelerini kullanmıştı.

“ŞU AN KENDİMİ GELİŞTİRİYORUM”

Türkçesi zaman zaman sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştirilen Şahin, “Diksiyon eğitimi almayı düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Şu an kendi kendimi geliştiriyorum. Türkçe kitaplar okuyorum. Diksiyon eğitimi almadım ama alabilirim” diye yanıt vermişti.

Şevval Şahin Bodrumda Tatil pozlarını paylaştı

EKLERE ‘ECLAIR’ DEDİ

Şahin; geçtiğimiz haftalarda yaptığı paylaşım ile de yine adından söz ettirmişti. Manken, beğendiği bir kutu ekleri takipçileriyle paylaşmıştı. Şevval Şahin, fotoğrafa, “Hayatımda yediğim en en en iyi eclair, delireceğim bütün kutuyu şimdi bitirebilirim” notunu düşmüştü. Şahin’in eklere “eclair” demesi, sosyal medyada gündem olmuştu.

Ünlü isim, sonrasında gelen eleştirilere cevap vererek, “Şimdi tüm problem ekleri İngilizce ve Fransızca’da olduğu gibi eclair diye yazdım diye mi?” ifadesini kullanmıştı.

'İnsanlar bunu özentilik olarak algılıyor'

“BEYNİME ÖYLE KAYIT OLMUŞ”

Şahin ayrıca, “Beynime öyle kayıt olmuş, hızlıca öyle yazdım ne yapayım, abartmayın” diyerek eklemişti. Ünlü manken, ‘eclair’ kelimesinin anlamının Vikipedi’den alınan bir görüntüsünü de paylaşmıştı.

“BİLEREK YAPTIĞIM BİR ŞEY DEĞİL”

Takipçilerinin “Türkçe kursuna git” diye tavsiye verdiği Şevval Şahin, “Konuşma tarzım böyle, bilerek yaptığım bir şey değil. Diksiyon dersi almadım, alabilirim ileride. Beni beğenen böyle beğeniyor” açıklamasını yapmıştı.

Şevval Şahin Bodrumda Tatil pozlarını paylaştı

BODRUM TATİLİNDEN PAYLAŞTI

Ünlü isim, tüm bunların ardından son olarak 402 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından yeni pozlarını yayınladı. Beyaz ve turuncu bikinisiyle objektif karşısına geçen Şahin, bu karelerini peş peşe takipçilerinin beğenisine sundu.

Kısa sürede 4 bine yakın beğeni alan modelin bu gönderisine, “Işık gibi parlıyorsun”, “Allah nazarlardan saklasın”, “Gerçek misin sen?” ve “Kuğu gibisin” şeklinde yorumlar geldi.

Genç modelin Bodrum’dan “Rahatlama, dinlenme ve huzur yeri” notuyla paylaştığı tatil pozları, kısa sürede sosyal medyada gündem olmayı başardı.

Takipçilerinin yorumlarıyla ilgili konuştu

Önceki HaberSterlinin TL karşısındaki gücü: İngiltere tatil için Türkiye’yi tavsiye etti
Sonraki Haberİngiltere’de 92 bin sürücü ehliyetlerini kaybetmek üzere