Ana SayfaMagazinSerhat Özcan ile Deniz İpek'ten evlilik yolunda ilk adım

Serhat Özcan ile Deniz İpek’ten evlilik yolunda ilk adım

Son olarak ‘Zümrüdüanka’ adlı dizide boy gösteren oyuncu Serhat Özcan, beş yıldır birlikte olduğu avukat Deniz İpek ile Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde nişanlanarak, evlilik yolunda ilk adımı attı.

‘Bir Demet Tiyatro’nun ‘Tirbuşon’u olarak adım attığı sanat dünyasında; ‘Ulan İstanbul’da ‘Talip Bey’, ‘Kalbim Ege’de Kaldı’da ‘Ali Kürük’, ‘Çukur’da ‘Uluç Reis’ ve son olarak ‘Zümrüdüanka’da ‘Rüstem’ karakterlerine hayat veren Serhat Özcan, uzun süredir ekranlarda yer almıyordu. 

Daha önce İlknur Özgenel ile evlenip boşanan 61 yaşındaki Serhat Özcan, Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, 10 yıl önce tanıştığı Deniz İpek ile ilişkisini nişanlanarak taçlandırdı.

Serhat  Özcan ile Deniz İpekten evlilik yolunda ilk adım

“BİRKAÇ AYDIR BU ANI BEKLİYORDUK”

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Özcan, “Birkaç yıldır bu anı bekliyorduk. Ben çok mutluyum. 10 yıldır tanışıyoruz. Yaklaşık 5 yıldır da sevgiliyiz. Artık Ayvalık’ın damadı olmak üzereyim. Bu da benim için ayrı bir gurur” ifadelerini kullandı.

Reha Özcan, Erdal Tosun'u unutmadı!

Serhat Özcan’ın nişanlısı Deniz İpek de çok mutlu olduğunu ve önümüzdeki Haziran ayında ise nikâh kıyacaklarının müjdesini verdi. Serhat Özcan’ın kendisi gibi oyuncu olan kardeşi Reha Özcan da ağabeyini bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Serhat  Özcan ile Deniz İpekten evlilik yolunda ilk adım

 

“O BENİM USTAM”

Şimdilerde Kanal D’de yayınlanan ‘Üç Kız Kardeş’ dizisinde rol alan Reha Özcan, “57 yıllık kardeşim. Onu ilk defa bu kadar mutlu görüyorum. Onun mutluluğuna tanık olmak, mutluluğu için bir şeyler yapabilmek benim için gerçekten çok büyük bir keyif. Şu anda sanki kendi çocuğum evleniyormuş gibi çok duygulanıyorum. Bu yüzden de çok mutluyum. Ben ağabeyimi çok seviyorum. O benim sadece ağabeyim değil, ustam. Birçok şeyi ondan öğrendim. Bu işin ahlâkını ondan öğrendim. Bu yüzden de bugün mutlu gününde onun yanında olabilmek benim içinde çok güzel bir duygu. Çünkü bizler, sevdiklerimizin mutluluklarıyla mutlu oluyoruz. Mutsuzluklarıyla da mutsuz oluyoruz” ifadelerini kullandı.

“İtalyan ailesi gibiydik; kavgalı, küfürlü...”

“KOŞARAK GELDİM!”

Reha Özcan’ın eşi, Serhat Özcan’ın yengesi Yeşim Özcan ise, “Böyle mutlu bir güne tanıklık etmek çok güzel. O yüzden de İstanbul’dan Ayvalık’a koşarak geldim. Serhat ağabeyimi çok severim. Bana her zaman gerçekten ağabeylik yapmıştır. O yüzden de ben kendisine mutluluklar diliyorum. Her zaman onun yanındayız” dedi.

Serhat  Özcan ile Deniz İpekten evlilik yolunda ilk adım

 

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM