Seren Serengil’den ‘aldaltıldı’ iddialarına yanıt: İçime kurt düştü

Mustafa Tohma, kilo vermek isterken sağlığını kaybeden ve Dumping Sendromu’na yakalanan sevgilisi Seren Serengil’in yanından ayrılmamıştı. Şimdilerde Tohma hakkında bir iddia ortaya atıldı. ‘Aldatıldı’ iddialarıyla gündeme gelen Serengil’in imalı paylaşımları dikkat çekti.

Bir süredir Dumping Sendromu ile mücadele eden Seren Serengil, geçtiğimiz aylara ameliyat masasına yattı. Geçirdiği mide küçültme operasyonundan sonra zor günler yaşayan Serengil, 43.5 kiloya kadar düşmüş, organları iflas etme noktasına gelmişti.

ZOR GÜNLERİN ARDINDAN EKRANA DÖNMÜŞTÜ

Riskli operasyon sonrası ekranlara geri dönen Serengil, zor günlerini ve uzun bir sürenin ardından yemek yiyebildiğini şu sözlerle anlatmıştı: “Çocuğumu kaybetmişken 76 kiloydum. İkinci ameliyata 67 kilo ile girdim. Benim de hatam var burada. Benim tanıdıklarımın hiç birisi obez değildi, bu ameliyatı yaptırdıklarında. Son derece erteleyen umursamayan bir yapım vardı benim.”

“ARTIK YEMEK YİYORUM”

Ünlü sunucu, sözlerine; “Sizlerde benim ailemsiniz herkes her şeyi biliyor. Baygınlık geçiriyordum, fenalaşıyordum. Ameliyat olmasaydım belki bugün aranızda olamayacaktım. Yemek yiyorum şimdi. ‘Aaa, fenalaşmadım. Saniyesinde tuvalete gitme gereği duymadım’ diyorum. Kesinlikle yanlış ameliyatı yapan doktorla hukuki süreç devam ediyor” diye devam etmişti.

Seren Serengilden aldaltıldı iddialarına yanıt: İçime kurt düştü

“DUA ET UYDURMUŞ OLSUNLAR”

Hastalık sürecinde Seren Serengil’in yanından ayrılmayan, sevgilisinin tuvaletini bile temizleyen Mustafa Rahma, herkes tarafından takdire toplamıştı.  Serengil’in özel hayatında zor günler geçirdiği iddia edildi. Ünlü sunucu ile bir yılı aşkın süredir aşk yaşayan ve zor günlerinde yanından bulunun Mustafa Rahman Tohma’nın Serengil’i aldatıp aldatmadığı gündem oldu.

Seren Serengil sosyal medya hesabından “İçime bir kurt düştü. Dua et uydurmuş olsunlar! İyiyim hoşum ama aldatılırsam iş çığrından çıkar. Yeri göğü inletirim, namımı duyarlar” paylaşımıyla gündem oldu.

Seren Serengilden aldaltıldı iddialarına yanıt: İçime kurt düştü

 

 

Önceki HaberHizbullah’tan İsrail’e uyarı: Bunu yaparsanız bedel ödetiriz
Sonraki HaberFenerbahçe, Galatasaray’ın açtığı davayı kazandı