Şenol Güneş’ten Caner Erkin açıklaması!

Şenol Güneş'ten Caner Erkin açıklaması!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Antalya kampında basın toplantısı düzenledi. Güneş, Caner Erkin ile ilgili soruya, “Caner’i severim. İyi bir oyuncudur. Caner ile hiç görüşme yapmadım” yanıtını verdi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, takımın Antalya kampında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

“Oynanan oyunu daha nasıl geliştirebiliriz diye anlatmaya çalışıyoruz” diyen Güneş, “Bugün önde baskıyı, birlikte baskı yapmayı, birlikte hücum yapmayı anlatmaya çalışıyoruz. Mesafe aldığımızı düşünüyorum. En iyisini yapmaya çalışıyoruz. Genel hava iyi. 3 maçı da burada yapacağız. Çalışma, beslenme iyi. Kamp yerinden memnunuz” dedi.

Josef de Souza ve Ghezzal’ın da durumları hakkında konuşan Güneş, “Sakatlık olarak, Ghezzal burada ama tedavisini ayrı yapıyor. Umut Meraş yarın, öbür gün katılır. Josef de Souza da haftaya katılır. Kuvvet farklılıkları var her iki ayağında. Şu anda eldeki oyunculara söylüyorum. Ben seni oraya yazmak istiyorum. Orada oynamanı istiyorum ama gitmek istiyorsan onu bileyim, ona göre davranayım” ifadelerini kullandı.

Caner Erkin ile ilgili gelen soruyu yanıtlayan Güneş, “Caner’i severim. İyi bir oyuncudur. Caner ile hiç görüşme yapmadım. Benim yapmam da doğru olmaz. Şu an Caner Erkin ile ilgili bir düşüncemiz yok” diye konuştu. 

Önceki HaberMargot Robbie: Brad Pitt’i öpme şansını başka ne zaman yakalayabilirim ki?
Sonraki HaberFenerbahçe’yi karşılayan taraftarlara Volkan Demirel sürprizi!