Selin Şekerci: Aşka tövbe ettim!

Selin Şekerci: Aşka tövbe ettim!

Kendisi gibi oyuncu olan İbrahim Selim ile birlikteliği yedi ay süren Selin Şekerci, Kuruçeşme’de görüntülendi. Daha önce yaptığı “Anne olmak istiyorum” açıklaması hatırlatılan Şekerci, bu sözleri ve özel hayatı hakkında konuştu.

Selin Şekerci’nin Nisan 2021’de meslektaşı İbrahim Selim’in Youtube’da yayınlanan programına konuk olmasından sonra başlayan sürpriz aşk, uzun ömürlü olmamıştı. Temmuzda ilişkiyi doğrulayan ve günler sonra Marmaris tatiline çıkan oyuncu çift, geçtiğimiz ocak ayında anlaşamadıkları için dostça ayrılmıştı.

“BENİ BUNUNLA ÇEKMESEYDİNİZ”

Bayram tatilini İstanbul’da geçiren Selin Şekerci, önceki gece Kuruçeşme’de bir mekandan çıkarken objektiflere yansıdı. Flaşların patlaması üzerine kısa bir panik yaşayan oyuncu, “Beni bununla çekmeseydiniz iyiydi” diyerek, kafasına taktığı kalpli aksesuarı çıkarttı.

Hadise'nin videosuna gönderme

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan 32 yaşındaki güzel, “Arkadaşımızın doğum günü vardı, onun kutlamasındaydık” dedi. “Yeni bir projeniz var mı?” sorusu üzerine “Mayıs ayının son haftası gibi sinema filmi için sete çıkacağım, onun haricinde bir şey yok şu an. Yaz için de bakalım yine aynı yerlere gideceğim, zaten bolca denk geleceğiz yine oralarda” dedi.

Selin Şekerci: Aşka tövbe ettim

“BİR ADAY YOK”

Son olarak dijital platformda yayınlanan ‘Yeşilçam’ dizisinde rol alan ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde haftalarda bir röportajda “Bir gün evlenirsem bilin ki çocuk yapacağım” açıklamasını yapmıştı. Bunun hatırlatılması üzerine Şekerci, “Anne olmayı çok istiyorum, çocuk sahibi olmak istiyorum tabii ki” ifadelerini kullandı.

Basın mensuplarının “Bir aday var mı peki?” sorusunu Şekerci, “Bir aday yok, ben aşka tövbe ettim. Aşk meşk yok, olursa zaten haberiniz olur” şeklinde cevapladı.

Selin Şekerci: Aşka tövbe ettim

“HEPSİ BENİM BEBEKLERİM”

Neşesinin yerinde olduğu gözlenen Selin Şekerci, “Eski ilişkilerinizden dolayı mı bu kararı verdiniz?” sorusuna ise gülerek “Yok yok hepsi benim bebeklerim” karşılığını verdi.

'Aptal yerine konmak en büyük kâbusum'

Gazetecileri fark edince panik oldu

Önceki HaberMevsim geçişlerinde psikolojiye dikkat
Sonraki HaberFırat Aydınus, Galatasaray maçıyla Süper Lig’e geri dönüyor