Selen Görgüzel açıkladı! Hamdi Alkan’a gönderme mi yaptı?

Selen Görgüzel açıkladı! Hamdi Alkan'a gönderme mi yaptı?

Yönetmen Hamdi Alkan ile sekiz yıllık evliliği geçtiğimiz mart ayında tek celsede sona eren Selen Görgüzel, yeni şarkısının tanıtımında kameraların karşına geçti. İddialı tarzıyla adından söz ettiren Görgüzel, eski soyadı ‘Alkan’ın üstünün karalanması ve biten evliliği hakkında konuşurken, “Tekrar evlenmeyi düşünüyor musunuz?” sorusunu da yanıtladı.

Selen Görgüzel, sözü Zafer Kerey’e, müziği Turgay Saka’ya ait yeni teklisi ‘Abbas’ı müzikseverlerle buluşturdu. Özel hayatıyla magazin gündeminde olan sanatçı, yeni şarkısının tanıtımı için önceki gün Kuruçeşme’de bir mekanda basın mensuplarıyla bir araya geldi.

“ERKEKLER ÇOK MU KÖTÜ?”

Yeni imajı ve peruğuyla dikkat çeken Gürgüzel, “Bu klipte güzel bir mesaj vermek istedim. Erkeğe topuklu ayakkabı girdirdik, erkek örgü ördü, erkek başörtüsü taktı. Sadece kadın bedeni hakkında konuşmayı, düşünmeyi bir kenara bırakıp, erkek bedeninin de aslında ifşa edildiğini ama kimsenin bununla ilgili bir şey söylemediğini düşünmesi lazım. Bir sürü ünlü starımız üstü açık, gayet güzel kaslarıyla çıkıyor. Kimse bunlara bir şey söylemiyor ama kadın özgürce kendisini ortaya koyduğu zaman kötü oluyor. Bunun artık bitmesi gerekiyor çünkü ben karşı cinsin ahlakını korumak için kendimi kapamak zorunda değilim. Erkek zihniyeti kadına terbiye ile bakmayı öğrenecek ki ondan sonra kadın da kendini korumak zorunda kalmayacak. Niye erkekler çok mu kötü, çok mu sapkın ki, kadın sürekli kendini kapamak zorunda kalsın? Kadın istediği gibi olsun, erkek de ahlaklı olsun ve kadına bakmasın” ifadelerini kullandı.

Selen Görgüzel açıkladı Hamdi Alkana gönderme mi yaptı

“ALKAN SOYADINI ÇABUK SİLİN”

Klip çekiminde, gazetede Selen Görgüzel Alkan yazısında ‘Alkan’ın üstünün karalanması dikkatlerden kaçmadı. Bu yöndeki soru üzerine Görgüzel, “Oradaki manken arkadaşlarımızın olduğu bir karede görünüyor. Bizim sanat ekibimiz bastırmış bunu. Son dakika fark ettim, ‘Çabuk silin’ dedim. Yoksa bir gönderme falan değil. Asla birilerine gönderme yapmam” dedi.

Boşanma sürecinde yaşadıklarını anlattı

“AYNI ÇATI ALTINDA BİR ERKEKLE YAŞAMAK İSTEMİYORUM”

Anlaşmalı olarak boşanan 43 yaşındaki şarkıcı, “Tekrar evlenmeyi düşünüyor musunuz?” sorusuna şu cevabı verdi:

Şu anda aşka ihtiyaç duymuyorum ama bu işler kader, kısmet. Hayat bize ne getirir bilemeyiz. Yanlızlığa biraz alıştım gibi ama tekrardan aşık olmak, hayatı paylaşacağım bir hayat arkadaşım olsun istiyorum. Evlilik düşünmüyorum. Aynı çatı altında bir erkekle tekrar yaşamak istemiyorum.

“İLK BOŞANAN BEN DEĞİLİM”

Görgüzel’e, Hamdi Alkan ile ayrılığı sonrası “ünlü yönetmenin yurt dışında yaşayan kızı Zeynep Alkan’ın kendisine sadece bir mesaj attığı” haberleri hatırlatıldı.

Yeni aracının fiyatı dudak uçuklattı

Şarkıcılık kariyerinin yanı sıra oyunculuk da yapan sanatçı, “Hiçbir şekilde artık eski evliliğimle konuşmayacağım. Yaşandı bitti. Güzeldi, geçti. Zaten birçok detay konuşuldu, artık konuşmak istemiyorum. Herkesin yolu açık olsun. Zaten kararlar da herkesin daha iyi yaşaması, daha mutlu yaşamak için alınan şeyler. Bu yüzden de artık bu konu hakkında konuşmayacağım. İlk boşanan da ben değilim sonuçta”” açıklamasını yaptı.

Selen Görgüzel açıkladı Hamdi Alkana gönderme mi yaptı

Öte yandan Selen Görgüzel, “Yalnızlıktan çabuk mu sıkıldınız?” sorusunu ise “Yok daha sıkılmadım. Daha var” şeklinde cevapladı.

'Sezonu açalım o zaman'

Önceki HaberFadik Sevin Atasoy: Herkes doktor olabilirse oyuncu da olsun
Sonraki HaberSözleri tepki çeken Aslı Bekiroğlu’ndan ‘Barış Akarsu’ özrü!