Ana SayfaMagazinSelda Bağcan ile düet yapan Aleyna Tilki: Şu an bacaklarım titriyor

Selda Bağcan ile düet yapan Aleyna Tilki: Şu an bacaklarım titriyor

Aleyna Tilki, hayranı olduğu Selda Bağcan’ın geçtiğimiz günkü Harbiye konserine konuk oldu. Selda Bağcan ile düet yaptığı için çok heyecanlı olduğunu ifade eden Aleyna Tilki, “İçeride soğuk bir su içmem lazım” şeklinde konuştu. Gökhan Türkmen ise usta sanatçıya sahnesine Aleyna Tilki’yi çıkardığı için tepki gösterdi.

2019 yılında İstanbul’da Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahnesine Selda Bağcan’ı konuk alan ve ‘Gesi Bağları’ türküsü ile düet yapan Aleyna Tilki, en sevdiği kadın sanatçıyı açıkladı. Şimdilerde ‘Retrograde’ ile adından söz ettiren Tilki, “Selda Bağcan’ı seviyorum çünkü kendine has tarzıyla, kalpten ve cesurca şarkı söylüyor” ifadelerini kullandı.

Aleyna Tilki’nin bu sözlerinin ardından Twitter hesabında paylaşımda bulunan Selda Bağcan, “Teşekkürler sevgili Aleyna Tilki” mesajını yayınladı.

“BENİM YOLUMDAN İLERLİYOR” DEMİŞTİ

Bağcan, geçtiğimiz senelerde şu ifadeleri kullanmıştı:

Aleyna, bana sosyal medya üzerinden çağrı yapmıştı. Ben de onun uzattığı eli tuttum. Çok başarılı bir pop sanatçısı. Sesi güzel, şarkıları güzel, kendisi güzel. Daha ne olsun! Çok istiyor ve kesinlikle dünya çapında bir star olacak. Bugün de bir şey yazmış sosyal medyada, ‘Ben yıldız olmayacağım, efsane olacağım’ demiş. Yani benim yolumdan ilerliyor.

Türk müziğinin başarılı sanatçılarından Selda Bağcan, geçtiğimiz akşam Harbiye Açıkhava’da hayranları ile bir araya geldi. Konser veren Selda Bağcan’ı dinlemeye gelenler arasında son dönemin en popüler isimlerinden olan Aleyna Tilki de vardı.

Selda Bağcan ile düet yapan Aleyna Tilki: Şu an bacaklarım titriyor

“İÇERİDE SOĞUK BİR SU İÇMEM LAZIM”

Bağcan, Aleyna Tilki’yi sahneye davet ettiği ve ikili birlikte düet yaptı. Bağcan’dan övgü dolu sözler duyan Tilki, “Şu an bacaklarım titriyor, içeride soğuk bir su içmem lazım” dedi.

Selda Bağcan ile düet yapan Aleyna Tilki: Şu an bacaklarım titriyor

“HAYIRLI İŞLER”

Ünlü şarkıcı Gökhan Türkmen ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; Aleyna Tilki’yi sahnesinde konuk eden Selda Bağcan’a tepki gösterdi. Türkmen, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

 Ülkede o kadar değerli genç, müziğini ve kendini tanıtabilmek için uğraşan ve bunu da çok etik ve gerektiği yerden yapan müzisyen varken; bir çınarın, bir o kadar önem kazanmış bir yerde böyle bir şarkıcıyı çıkarıyor olmasının bir nedeni vardır elbet. Biz anlayamayız! Güzel reklam; hayırlı işler, bol güneşler herkese!

Selda Bağcan ile düet yapan Aleyna Tilki: Şu an bacaklarım titriyor
Selda Bağcan'dan övgü

 

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM