Ana SayfaMagazinSelda Alkor: Artık benim kanımdan kimse hayatta değil!

Selda Alkor: Artık benim kanımdan kimse hayatta değil!

Ceyda Düvenci, NTV’de ekranlara gelen ‘Bambaşka Sohbetler’ programında 19 Eylül Pazartesi günü Türk Sinemasının efsane isimlerinden Selda Alkor’u (79) konuk etti. ‘Böyle mi Olacaktı’ adlı diziyle yıllar önce dostlukları başlayan ikiliden Alkor, duygulandıran aile hikayesini anlattı.

Türk Sineması’nın usta oyuncusu Selda Alkor, “Benim gerçek oyunculuğum dizilerle ortaya çıktı ama şimdi dizilerden teklif gelmiyor. Dizi yapmak istediğimi her yerde söylüyorum ama kısa film teklifleri geliyor. Ben buradayım Selda Alkor olarak. Kendileri bilirler” dedi.

“PINAR DENİZ OYUNCLUĞUNU YARGI’DA GÖSTERDİ”

Genç kuşaktan İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ı beğendiğini belirten oyuncu, “İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ı beğeniyorum. Burcu Biricik de çok iyi bir oyuncu. Pınar Deniz’i de beğeniyorum son zamanlarda; oyunculğunu Yargı’da gösterdi” şeklinde konuştu.

Selda Alkor: Artık benim kanımdan kimse hayatta değil

“ANNEMİ 15 YAŞINDA BABAMI 12 YAŞINDA KAYBETTİM”

Selda Alkor, bilinmeyen duygusal aile hikayesini de Ceyda Düvenci’ye anlattı. Babasını 12, annesini ise 15 yaşındayken kaybeden sanatçı, “Artık benim kanımdan kimse hayatta değil, sadece ben kaldım” ifadelerini kullandı.

'İnatçı Gelin' filminden bir kare'

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM