Selami Şahin: İnşallah yakında oğlum evlenir, bir torunum olur

Selami Şahin: İnşallah yakında oğlum evlenir, bir torunum olur

Usta sanatçı Selami Şahin ve güzel şarkıcı Burcu Güneş, önceki akşam Yeni Gazino’da sahne aldılar. 37 yaşındaki oğlu Lider Şahin ile Miss Turkey 2015 birincisi Ecem Çırpan uzun süredir aşk yaşayan Selami Şahin, torun özlemini dile getirdi.

Sahne öncesinde basın mensuplarıyla bir araya gelerek, herkesin geçmiş bayramını kutlayan Selami Şahin ve Burcu Güneş, “Ben Bir Kadın Sevdim şarkısını sahnede beraber seslendireceğiz, her zamanki gibi yine çok heyecanlıyız. Bu şarkı bizimle efsaneleşti, enerjisi dünyaya yayıldı. Şu anda hem film, hem dizi müziği olarak kullanılıyor” diyerek, heyecanlarını paylaştılar.

“ÇOCUKLARIMLA ARKADAŞ GİBİYİM”

Muhabirlerin torun özlemiyle ilgili sorularına Selami Şahin; “İnşallah yakında oğlum evlenir, bir torunum olur. ‘Evlat fındık, torun fındık içi’ derler, Allah hepimize nasip etsin. Ben çocuklarımla arkadaş gibiyim. ‘Evlen, boşan, evlenme’ demem. Arkadaşız konuşuruz ama kararları kendileri verecek. Çünkü hayatlarını kendileri çiziyor” şeklinde yanıt verdi.

Selami Şahin: İnşallah yakında oğlum evlenir, bir torunum olur
Ecem Çırpan'ın paylaşımı kafa karıştırdı!

‘SENİNLE BAŞIM DERTTE’YE BÜYÜK İLGİ

Sahneye ilk olarak pembe uzun bir elbiseyle çıkan Burcu Güneş, şarkılarını salonu dolduran misafirlerle beraber seslendirdi. Gecenin finalinde ise sevenleriyle buluşan usta sanatçı, programına ‘Seninle Başım Dertte’ şarkısıyla başlayarak, müzikseverlerden büyük ilgi gördü.

Yaklaşık 2.5 saat boyunca sahnede kalan Selami Şahin, Burcu Güneş’le birlikte ‘Ben Bir Tek Kadın Adam Sevdim’ şarkısına düet yaparak, ayakta alkışlandı.

'Kolumu keseceklerdi neredeyse!'

Önceki HaberKitap ve forma tartışması: Ali Koç’tan Ekrem İmamoğlu’na tepki
Sonraki HaberFenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu toplantısında “Vefa Küçük” tartışması