Ana SayfaMagazinSeda Sayan-Çağlar Ökten çiftinin yollarına gül yaprakları döküldü

Seda Sayan-Çağlar Ökten çiftinin yollarına gül yaprakları döküldü

24 Nisan’da Çağlar Ökten ile dünyaevine giren ve balayı için Paris’i tercih eden Seda Sayan’dan yeni fotoğraf geldi. Eşiyle konakladıkları otelin girişinde yollarına dökülen gül yapraklarıyla karşılanan ünlü şarkıcı, o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Seda Sayan, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Çağlar Ökten’den evlilik teklifi almış, 24 Nisan’da sürpriz bir şekilde Beşiktaş’taki lüks bir otelde evlenmişti. Mayıs ayında Prag’da yapılması planlanan nikâh töreni, Seda Sayan’ın ekibinin vizede yaşadığı sıkıntı yüzünden İstanbul’da gerçekleşmişti.

Seda Sayan’ın gelinliği Gülşah Saraçoğlu, Çağlar Öktenin damatlığı Tolga Çam imzası taşımıştı. Sayan’ın, nikah şahitliğini Safiye Soyman ve Esra Özmen, Çağlar Ökten’in ise Faik Öztürk ve Fuat Özdolgun yapmıştı.

OĞULCAN ENGİN NİKAHA KATILMADI

Sayan’ın eski eşi Sinan Engin ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Oğulcan Engin’in nikâh töreninde olmaması dikkat çekmişti. İddialara göre; 31 yaşındaki işletmeci, duruma tepki göstermişti. Seda Sayan’ın oğlunu yanında görmek istemesine rağmen Oğulcan Engin düğüne katılmamıştı.

SEDA SAYAN KIZDI: KÜÇÜK DEYİP DURMASINLAR!

Nikah sonrası Sayan, 33 yaşında olduğu söyleyen Çağlar Ökten ile aralarındaki yaş farkına yapılan yorumlara sinirlenmişti. Ünlü isim, 2. Sayfa’ya gönderdiği mesajda “Çağlar’a ‘yaşı küçük’ deyip durmasınlar. 11 yaşında çocuk sahibi adam. Nasıl ‘küçük yaştaki’ diye bahsedilir!” diyerek sitem etmişti.

Seda Sayan’ın haberi sosyal medyada yayınlanınca şarkıcı, 33 yaş bilgisiyle alay etti ve gülücük emojisi koymuştu. Sayan’ın bu çıkışına takipçiler ise yeniden “Oğlun yaşında” yorumları yağdırmıştı.

İşleri nedeniyle hemen balayına çıkamayan çift, Ramazan Bayramı’nın ilk günü yakın dostlarıyla soluğu Paris’te almıştı.

YOLLARINA GÜL YAPRAKLARI DÖKÜLDÜ

Birlikte keyifli vakit geçiren ikiliden balayı pozları gelmeye devam ediyor. Daha önce fotoğraf çekimi için Paris sokaklarında gelinlikle dolaşan Sayan, bu kez eşiyle birlikte objektif karşısına geçti. Çift, konakladıkları otelin girişinde arkadaşları tarafından yollarına dökülen gül yapraklarıyla karşılandı. İkili, o anları da ölümsüzleştirmeyi ihmal etmedi.

Ökten de eşiyle birlikte verdiği bu pozu kalp emojileriyle birlikte Instagram’dan paylaştı.

Exit mobile version