Ana SayfaMagazinSeda Sayan-Çağlar Ökten çifti balayında

Seda Sayan-Çağlar Ökten çifti balayında

24 Nisan tarihinde kendisinden 25 yaş küçük meslektaşı Çağlar Ökten ile sürpriz bir şekilde nikah masasına oturan Seda Sayan, balayı için Paris’i tercih etti. Özel uçakla seyahat eden çift, tatilden fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı.

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Seda Sayan, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Çağlar Ökten’den evlilik teklifi almış, 24 Nisan’da sürpriz bir şekilde Beşiktaş’taki lüks bir otelde evlenmişti. Mayıs ayında Prag’da yapılması planlanan nikâh töreni, Seda Sayan’ın ekibinin vizede yaşadığı sıkıntı yüzünden İstanbul’da gerçekleşmişti.

Seda Sayan’ın gelinliği Gülşah Saraçoğlu, Çağlar Öktenin damatlığı Tolga Çam imzası taşımıştı. Sayan’ın, nikah şahitliğini Safiye Soyman ve Esra Özmen, Çağlar Ökten’in ise Faik Öztürk ve Fuat Özdolgun yapmıştı.

Seda Sayan-Çağlar Ökten çifti balayında

OĞULCAN ENGİN NİKAHA KATILMADI

Sayan’ın eski eşi Sinan Engin ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Oğulcan Engin’in nikâh töreninde olmaması dikkat çekmişti. İddialara göre; 31 yaşındaki işletmeci, duruma tepki göstermişti. Seda Sayan’ın oğlunu yanında görmek istemesine rağmen Oğulcan Engin düğüne katılmamıştı.

"Denk gelseydi kendimden genç biriyle olurdum"

SEDA SAYAN KIZDI: KÜÇÜK DEYİP DURMASINLAR!

Nikah sonrası Sayan, 33 yaşında olduğu söyleyen Çağlar Ökten ile aralarındaki yaş farkına yapılan yorumlara sinirlenmişti. Ünlü isim, 2. Sayfa’ya gönderdiği mesajda “Çağlar’a ‘yaşı küçük’ deyip durmasınlar. 11 yaşında çocuk sahibi adam. Nasıl ‘küçük yaştaki’ diye bahsedilir!” diyerek sitem etmişti.

Seda Sayan-Çağlar Ökten çifti balayında

Seda Sayan’ın haberi sosyal medyada yayınlanınca şarkıcı, 33 yaş bilgisiyle alay etti ve gülücük emojisi koymuştu. Sayan’ın bu çıkışına takipçiler ise yeniden “Oğlun yaşında” yorumları yağdırmıştı.

ÖZEL UÇAKLA PARİS’E GİTTİLER

Tüm bunların ardından işleri nedeniyle nikah sonrası hemen balayına çıkamayan çift, Ramazan Bayramı’nın ilk günü yakın dostlarıyla soluğu Paris’te aldı. Özel bir jetle Paris’e yolculuk yapan çifte yakın arkadaşları Esra Özmen ve Gülşah Saraçoğlu da eşlik etti.

Çağlar Ökten: Seda Sayan eşim, kıymetlim

Balayında eşi Çağlar Ökten ile birlikte objektif karşısına geçen ünlü şarkıcı, o anları, “Herkese iyi bayramlar” notuyla takipçilerinin beğenisine sundu.

Seda Sayan-Çağlar Ökten çifti balayında

“EVLENECEK ZAMAN TAM BU ZAMANMIŞ”

Seda Sayan, verdiği bir röportajda, “Çocuğumun babası hariç geri kalan evliliklerimi saymıyorum. Evlenecek zaman tam bu zamanmış. Daha dinginleştim, şimdi yanımda biri olsun isterdim. Benimle 7. kez evlenmek için çabalayanlar var ama bende bir çaba yok” demişti.

Oğulcan Engin nikâha gelmedi

DAHA ÖNCE ALTI KEZ EVLENDİ

Seda Sayan, 1987’de Sarıyerli futbolcu Rıdvan Kılıç’la gizli bir evlilik yapmıştı. Altı yıl süren beraberlik sonunda gelen bu ilişki, yine gizli bir şekilde sonlanmıştı.

İkinci evliliğini 1990’da Beşiktaş’ın eski futbolcularından Sinan Engin’le yapan Seda Sayan, eşinin izin vermemesi üzerine sahne çalışmalarını bırakmıştı. Sayan’ın bu ilişkiden Oğulcan isminde bir oğlu dünyaya gelmişti. İkili, 1995 yılında yollarını ayırmıştı.

Seda Sayan-Çağlar Ökten çifti balayında

TRAFİKTE TANIŞTI

Sayan, 1998 yılında kurye Soner Yapcacık ile sürpriz bir evlilik yapmıştı. 1999’da boşanan çift, trafikte kırmızı ışık yanınca tanışmıştı. Yapcacık, Sayan’ın yayına gidip, “Sizin hayranınızım” demişti. Bu cümleyle başlayan arkadaşlıkları nikah masasına kadar uzanmıştı. Dördüncü evliliğini Tuncay Kıratlı ile yapan Seda Sayan, 2000’de evlenmiş, 2001’de de boşanmıştı.

Seda Sayan son haliyle şaşırttı

Sayan, daha sonra da Gökhan Şükür ile dünyaevine girmişti. Ancak Seda Sayan’ın bu evliliği de uzun süreli olmamıştı. Seda Sayan, son evliliğini 2008’de Onur Şan ile gerçekleştirmişti. Ünlü şarkıcı ile Şan, 2010’da boşanmıştı.

Seda Sayan-Çağlar Ökten çifti balayında
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM