Ana SayfaMagazinSeda Güven'den kızı Adel ile yeni pozlar

Seda Güven’den kızı Adel ile yeni pozlar

2019 yılında Ali Güzel ile nikâh masasına oturan oyuncu Seda Güven, bir yıl sonra oğlu Yiğit Ali’yi kucağına almıştı. Mutlu birliktelikleri devam eden çift, 21 Ağustos 2022 tarihinde de ikinci çocuklarına kavuşmuştu. Kızlarına Adel adını veren ikiliden ünlü oyuncu, bir aylık bebeğiyle çektiği fotoğrafları takipçilerinin beğenisine sundu.

Oyuncu Seda Güven, 13 Kasım 2014 tarihinde şarkıcı Keremcem ile Paris’te evlenmişti. Ünlü çift, dokuz ay sonra 2015 yılında boşanmıştı. Daha önce ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’, ‘Elveda Derken’ ve ‘Öldür Beni Sevgilim’ gibi yapımlarda rol alan ünlü isim, 2019 yılında da Ali Güzel ile nikah masasına oturmuştu. Çiftin mutlu birlikteliği devam ediyor.2019 yılında Ali Güzel ile evlenmişti. Çiftin ‘Yiğit Ali’ adını verdikleri oğulları Aralık 2020’de dünyaya gelmişti.

Özel hayatını gözlerden uzak yaşayan ve bir süredir ekranlarda boy göstermeyen Güven, geçtiğimiz aylarda müjdeli haberi takipçileriyle paylaşmıştı. Oğluyla pozlarını yayınlanan ünlü isim, paylaşımına; “Bilin bakalım burada kaç kişiyiz?” notunu düşmüştü. Seda Güven’e  takipçileri ve yakın dostlarından “Tebrikler”, “Maşallah”, “Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin” gibi yorumlar gelmişti.

Seda Güvenden kızı Adel ile yeni pozlar

“İKİNCİ DOĞUM KISA SÜRÜYORMUŞ”

Ünlü oyuncu, 21 Ağustos 2022 tarihinde Adel adını verdiği kızını kucağına aldı. Hamilelik sürecini sevenleriyle paylaşan Güven, yaşadıklarını anlattı. Instagram hesabından doğum anına ait fotoğrafları paylaşan Güven, altına şu notu düşmüştü:

21.08.2022 23.56 O zaman biraz doğum… Birinci fotoğrafta ‘son bir ıkın geliyor ha gayret’ motivasyonu eşliğinde ikna olmaya çalışırken tüm ciddiyetimle… Sırasıyla an be an fotoğrafları sıralıyorum minnetlerimi sunarak. Canım doktorum… Kafamdaki her soruyu, sorunu küçücük hale getiren bir o kadar da her düşüncemin yanında duran destekleyen en büyük şansım. Yiğit Ali ve Adel’in doğduğu güven dolu şefkatli eller. Canım arkadaşım, destekçim Özlem İncesu Güveli var bir de hep yanımda. Elimi tutan, tüm sancı sürecinde bana bedenen ve ruhen müthiş iyi gelen ve kendime, bedenime güvenmemi sağlayan ve acılar içinde bile beni güldüren.

"Sevgili sevgilim iyi ki doğdun"

“Normal doğumun kolaylığıyla ilgili birkaç yalanı dışında iyi kız aslında” diye sözlerine devam eden ünlü isim, “Bu arada ikinci doğum daha kısa sürüyormuş… Doğru ama benim bebe biraz iri gelince son düzlükte bir zorlanmalar oldu… Ama kucağına alınca her şeyi unutuyorsun” ifadelerini kullanmıştı.

Seda Güvenden kızı Adel ile yeni pozlar

“ALİ BAYA TECRÜBELENDİ”

Güven, “Bir de canım kocam var her an elimi sımsıkı tutup Özlem’le takım halinde beni kolay doğuma hazırlayan. Ali de baya tecrübelendi şaka maka bir doulacık (doğumda anneye eşlik eden, destek olan kişi) oldu başımıza! (Bir o eksikti zaten beceremediği) Bir de ebemiz Emine vardı ki, özverili bilgisi ve şefkatiyle işini yapan. Geriye iki çocuklu ben kaldı… Ben mi? Ben iyiyim ya merak etmeyin” diyerek sözlerini noktalamıştı.

Seda Güven ve eşi Ali Güzel, Bodrum tatilinde

“KEPÇE ÇIKMIŞSIN ANNEM”

Şimdilerde ikinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Seda Güven, minik kızı Adel ile çektiği pozları sosyal medya hesabından paylaştı. Bebeğnini yüzünü göstermeyen oyuncu, gönderisine; “Kepçe çıkmışsın annem. Ama ne yapıyım ben en iyi bunlarda çıkmışım” notunu düştü. Anne-kızın pozlarına binlerce beğeni ve ‘Maşallah’ yorumları yağdı.

Seda Güvenden kızı Adel ile yeni pozlar
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM