Ana SayfaMagazinSeçil Gülen Komi ile ‘7’Filmi Vizyon Tarihi

Seçil Gülen Komi ile ‘7’Filmi Vizyon Tarihi

7 Filmi’ ile adından söz ettiren başarılı oyuncu Seçil Gülen Komi ile filmin vizyon tarihini konuştuk.

Geçtiğimiz günlerde fragmanı yayınlanan ve vizyon tarihi açıklanan çok beklenen “7” filminin detaylarını öğrendik.

 

15 Nisan’da Vizyona girecek 7 Filmi’nin Uygulayıcı Yapımcılığını üstlenen Seçil Gülen Komi filmin detaylarını paylaştı.

Kadrosunda Reha Özcan, Ayşenil Şamlıoğlu, Berrin Arısoy, Hakan Bilgin, Kemal Başar, Selahattin Taşdöğen, Şevki Özcan, Tuncay Gençkalan, Erol Erarslan, Tevfik Yapıcı, Can Arduç, Ayşe Lebriz Berkem gibi tanınmış isimlerin yanı sıra bir çok iyi oyuncunun da yer aldığı filmin kadrosu oldukça geniş.

7 ayrı hikayeden oluştuğu İçin filmin adı ‘Yedi’ ;
Adını hikayesinden alan film çok ses getireceğine inanılıyor. Senaryo ve Yönetmenliğini Buğra Kekik’in yaptığı filmin yapımcılığını Zeki Sincar Prodüksiyon üstleniyor.

Bu kadroyu nasıl bir araya getirdiklerini anlatan Komi, pandemi öncesi çektikleri filmi, sinemalar kapalı olduğu için yeni vizyon tarihi alabildiklerini ve çekimlerin çok eğlenceli geçtiğini anlattı. Uzun yıllara dayanan Buğra Kekik’le dostluğu olduğunu bildiğimiz Seçil Gülen Komi birlikte çok güzel bir iş başardıklarını ve filmin Uygulayıcı Yapımcısı olmaktan gurur duyduğunu belirtti. Filmin vizyon tarihi için gün saydıklarını ve çok heyecanlı olduklarını söyleyen Seçil Gülen Komi, başarılı işlere imza atmayı sürdüreceklerini söyledi.
Merakla beklediğimiz film için çok detay vermeyen Komi,15 Nisan’da sinemalarda buluşalım dedi.

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM