Samuel Eto’o çılgına döndü, Cezayirli YouTuber’ın suratına tekme attı!

Samuel Eto'o çılgına döndü, Cezayirli YouTuber'ın suratına tekme attı!

Kamerun Futbol Federasyonu Başkanı Samuel Eto’o, Brezilya – Güney Kore mücadelesinin ardından stadyum çıkışında kendisini görüntüleyen bir YouTuber’ın yüzüne tekme attı.

Kamerun Futbol Federasyonu Başkanı Samuel Eto’o, Katar’da devam eden 2022 FIFA Dünya Kupası’nın son 16 turunda oynanan Brezilya – Güney Kore maçının çıkışında kendisini görüntüleyen bir YouTuber’a saldırdı.

Fransız La Opinion, Brezilya’nın 4-1 kazandığı müsabakanın ardından Samuel Eto’o’nun stadyum çıkışında Cezayirli bir Youtuber’a saldırdığı görüntüleri paylaştı. Aynı zamanda resmi Dünya Kupası Elçisi olan efsane futbol figürünün bu saldırısı, futbol dünyasında büyük şok etkisi yarattı.

BİR ANDA ÇILDIRDI

Brezilya – Güney Kore müsabakasının ardından stadyum çıkışında hayranlarıyla fotoğraf çektiren Samuel Eto’o, bir süre sonra yanına gelen Said Mamouni isimli Cezayirli YouTuber ile diyaloğa giriyor. Sinirlerine hakim olamayan Eto’o, Said Mamouni’nin üzerine yürümeye başlıyor. Çevredekilerin sakinleştirmeye çalıştırdığı Eto’o, Mamouni’nin suratına bir tekme atıyor. Mamouni tekmenin etkisiyle yere yığılırken, araya girenler Eto’o’yu olay yerinden uzaklaştırıyor.

ETO’O’NUN NEDEN SALDIRDIĞI NETLİK KAZANMADI…

Samuel Eto’o’nun kendisini görüntüleyen Cezayirli Youtuber’a neden saldırdığı konusu henüz netlik kazanmadı ancak bazı ihtimaller gündeme geldi. Kamerun, geçtiğimiz mart ayında deplasman golüyle Cezayir’i eleyip Dünya Kupası bileti almış ve mücadelenin ardından iki ülke arasında soğuk savaş başlamıştı.

Cezayirli YouTuber Said Mamouni’nin, bu maçı hatırlatarak Kamerun Futbol Federasyonu Başkanı olan Samuel Eto’o’ya hareket etmiş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

Önceki HaberBeyza Işık su korkusunu yenmek için başladığı yüzmede, 3’üncü kez Türkiye şampiyonu oldu
Sonraki HaberEnis Arıkan’dan esprili Nur Sürer paylaşımı